کمیته رفاهی
 

فرکی: برای احترام به تیم ملی، برنامه هایم را آماده اما هنوز ارائه نکرده ام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 183 ] - یکشنبه, 7 اسفند 1401
فرکی: برای احترام به تیم ملی، برنامه هایم را آماده اما هنوز ارائه نکرده ام

حسین فرکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره حضورش در بین گزینه های تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: فعلا که خبری نیست و همه چیز در حد مذاکره و صحبتهای ...

حسین فرکی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره حضورش در بین گزینه های تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: فعلا که خبری نیست و همه چیز در حد مذاکره و صحبتهای ابتدایی پیش می رود. در هر صورت در این خصوص فعلا فدراسیون فوتبال گزینه هایی را مدنظر قرار داده و از آنها برنامه خواسته و برای همکاری دعوت کرده است و حالا با بررسی این برنامه ها باید فدراسیون فوتبال تصمیم گیری نهایی برای انتخاب سرمربی تیم ملی را به عمل بیاورد. 

وی با بیان اینکه هنوز برنامه هایش را به فدراسیون فوتبال ارائه نکرده است؛ ادامه داد: البته من هم یکی از گزینه های مورد نظر هستم که برنامه خود را آماده و به زودی خدمت دوستان ارائه خواهم داد. همانطور که گفتم فعلا مقدمات کار طی شده و فعلا برنامه ای را تقدیم نکردم هرچند کلیات آن آماده هست.

مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد: به احترام مردم و اسم تیم ملی برنامه هایم را  تدوین کرده و روی آنها به صورت کلی متمرکز شده ام. در هر صورت برای بیان جزییات باید در حلسات حضوری صحبتهای لازم را انجام داد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول