کمیته رفاهی
 

حسرت وزیر ورزش مصر از رفتن کی روش

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 129 ] - یکشنبه, 7 اسفند 1401
حسرت وزیر ورزش مصر از رفتن کی روش

 اشرف صبحی وزیر ورزش و جوانان مصر امروز در مصاحبه تلویزیونی درباره جدایی کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران از هدایت تیم ملی این کشور صحبت کرد و از جدایی مر...

 اشرف صبحی وزیر ورزش و جوانان مصر امروز در مصاحبه تلویزیونی درباره جدایی کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران از هدایت تیم ملی این کشور صحبت کرد و از جدایی مرد پرتغالی حسرت خورد.

وزیر ورزش مصر در این زمینه، گفت: تیم ملی فوتبال مصر در چند سال گذشته هیچ دستاوردی نداشته است. ما تنها 3 بار به جام جهانی راه پیدا کردیم و این شایسته فوتبال مصر نیست.

وی افزود: باشگاه های فوتبال مصر دستاوردهای بزرگ تری نسبت به تیم ملی در سال های اخیر کسب کردند. نسل قدیم فوتبال مصر 3 بار متوالی قهرمان آفریقا شد و بعد از آن ما نتوانستیم دستاوردی داشته باشیم.

وزیر مصری ادامه داد: آغاز پیشرفت فوتبال مصر با حضور کارلوس کی روش کلید خورد. تصمیم به رفتنش از تیم ملی مصر اشتباه بود. من در آن زمان پیشنهاد کردم که کی روش کارش را در تیم ملی ادامه دهد. پیشنهاد دادم با کی روش قراردادی 4 ساله امضا شود تا به جام جهانی 2026 صعود کنیم.

کی روش بعد از 7 ماه از هدایت مصر جدا شد و روی نیمکت تیم ملی کشورمان نشست. کی روش بعد از جام جهانی 2022 از تیم ملی جدا شد و هدایت تیم ملی قطر را برعهده گرفت.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول