کمیته رفاهی
 

بعد از 11 سال: بلیت بازی های یونایتد گران شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 131 ] - سه شنبه, 2 اسفند 1401
بعد از 11 سال: بلیت بازی های یونایتد گران شد

در ایمیلی که باشگاه منچستریونایتد برای دارندگان بلیت های فصلی بازی های تیم فوتبال این باشگاه ارسال شده، از افزایش پنج درصدی قیمت این بلیت ها در فصل 24-2023 خب...

در ایمیلی که باشگاه منچستریونایتد برای دارندگان بلیت های فصلی بازی های تیم فوتبال این باشگاه ارسال شده، از افزایش پنج درصدی قیمت این بلیت ها در فصل 24-2023 خبر داده شده است.

یونایتد موفق شده بود طی بیش از یک دهه اخیر، قیمت بلیت بازی های خود را ثابت نگه دارد اما هزینه های سرسام آور این چند وقت اخیر باعث تجدید نظر در این خصوص شده است.

افزایش قیمت بلیت ها در حالی موجب تعجب هواداران یونایتد شده، که خانواده گلیزر، در تلاش است تا این باشگاه را هر چه سریع تر به یک مالک متمول بفروشد. جیم رتکلیف و یک گروه قطری، جدی ترین مشتریان شیاطین سرخ به شمار می روند.

باشگاه منچستریونایتد در بخشی از ایمیل مربوط به افزایش قیمت بلیت ها، خطاب به هواداران خود نوشته است: "ما می دانیم که هواداران با افزایش قیمت ها، سختی های زیادی برای تقبل هزینه های زندگی دارند. بنابراین برای ما مهم است که این سختی را بیشتر نکنیم. باشگاه تا جایی که ممکن بود هزینه ها را پوشش داد و سعی کرد تا حداقل افزایش را اعمال کند."

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول