آه و افسوس سعودی ها از باخت به نماینده ایران در آسیا

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 220 ] - سه شنبه, 2 اسفند 1401
آه و افسوس سعودی ها از باخت به نماینده ایران در آسیا

 تیم فوتبال فولاد خوزستان تنها نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته مقابل الفیصلی قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی ...

 تیم فوتبال فولاد خوزستان تنها نماینده کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته مقابل الفیصلی قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

سعودی ها از این باخت مقابل نماینده ایران ناراحت شدند. نشریه «الیوم» عربستان نوشت: الفیصلی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل فولاد ایران قرار گرفت ولی فرصت چندانی نداشت. تیم ایرانی در نیمه اول سوار بر بازی بود ولی موقعیت چندانی نداشت.

تیم ایرانی در نیمه دوم هم ترجیح داد توپ را در اختیار داشته باشد ولی دل به ضد حملات بست. در نهایت فولاد با اشتباه فاحش مدافع الفیصلی توسط ساسان انصاری به گل پیروزی رسید.

نشریه «عکاظ» عربستان هم با افسوس از این باخت الفیصلی مقابل فولاد دلیل اصلی این باخت را شکاف خط دفاع الفیصلی بیان کرد و نوشت: الفیصلی در این بازی هر چند نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد ولی در مقابل تیم ایرانی هم عملکرد چندان خوبی نداشت. اما در نهایت شکاف خط دفاع الفیصلی با یک اشتباه بزرگ باعث شد تا پیروزی را تقدیم تیم ایرانی کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول