کمیته رفاهی
 

استقلال 2 - 0 ملوان؛ برتری خانگی شاگردان ساپینتو

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 202 ] - سه شنبه, 2 اسفند 1401
استقلال 2 - 0 ملوان؛ برتری خانگی شاگردان ساپینتو

ر یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 15:30 دقیقه امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ملوان بن...

ر یکی از دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 15:30 دقیقه امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی تهران میزبان ملوان بندرانزلی بود که این دیدار با برتری 2 بر صفر آبی پوشان به پایان رسید. ارسلان مطهری(74) و آرمان رمضانی(78) برای استقلال گل زدند.

استقلال در این دیدار با سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، صالح حردانی(46 ارسلان مطهری)، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، سعید مهری(70 آرمان رمضانی)، روزبه چشمی، کوین یامگا(89 رضا میرزایی)، مهدی قایدی(85 امید حامدی فر) و محمد محبی(85 سجاد شهباززاده) به میدان رفت و ریکاردو ساپینتو به دلیل محرومیت از روی سکوها تیمش را هدایت کرد.

آبی پوشان که در دو دیدار رفت و برگشت لیگ برتر برابر ملوان به پیروزی رسیده بودن با این تفکر وارد زمین شدند که بتوانند مهمان شمالی خود را در همان نیمه اول از دور مسابقات حذف کنند اما دفاع خوب و کم اشتباه انزلی چی ها اجازه نداد شاگردان ساپینتو به گل برسند.

البته با وجود این که استقلال اکثر زمان بازی را در اختیار داشت اما نتوانست موقعیت های خطرناک پرتعدادی روی دروازه حریف ایجاد کند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

شروع نیمه دوم برای استقلال با یک تغییر آغاز شد و ارسلان مطهری به جای حردانی وارد زمین شد اما تغییری در روش بازی آبی ها ایجاد نشد تا این که در دقیقه 52 مجیدی عیدی از تیم ملوان با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد. 

با 10 نفره شدن تیم شمالی استقلالی ها فشار خود روی دروازه این تیم را بیشتر کردند تا به گل برسند. در 20 دقیقه پایانی بازی ملوان در زمین خودش دفاع پرتعداد انجام داد و استقلال از چپ و راست برای رسیدن به گل روی دروازه حریف توپ ریخت.

در دقیقه 74 استقلال بالاخره به خواسته اش رسید و ارسالی که آرش رضاوند از روی نقطه کرنر انجام داد در رفت و برگشت و ضربه محبی، به مطهری رسید و این بازیکن در دو مرحله توپ را به سمت دروازه زد که بالاخره توانست گل برتری را به ثمر برساند. 

در دقیقه 78 ارسال ابوالفضل جلالی از جناح چپ روی دروازه ملوان با خروج و دفع اشتباه صادقی گلر این تیم همراه شد تا آرمان رمضانی با ضربه سر دروازه ملوان را برای دومین بار باز کند. 

در دقیقه 89 ملوان این فرصت را داشت تا یکی از گل های خورده را جبران کند اما شوت تماشایی کاپیتان ملوان را حسینی با واکنشی تماشایی برگشت داد و اجازه نداد دروازه اش باز شود تا این دیدار با برتری 2 بر صفر آبی پوشان به پایان برسد و شاگردان ساپینتو به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول