برد ارزشمند فولاد مقابل سعودی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 183 ] - سه شنبه, 2 اسفند 1401
برد ارزشمند فولاد مقابل سعودی ها

، تیم های فوتبال فولاد ایران و الفیصلی عربستان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الثمامه قطر به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با...

، تیم های فوتبال فولاد ایران و الفیصلی عربستان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه الثمامه قطر به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برد تیم فولاد نماینده ایران به پایان رسید.

ساسان انصاری کاپیتان تیم فولاد در دقیقه 64 و با استفاده از اشتباه محرز مدافع الفیصلی دروازه این تیم را باز کرد تا شاگردان جواد نکونام راهی مرحله بعد این رقابت ها شوند.

فولاد در این بازی با ترکیب کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، احسان پهلوان، روبرتو تورس، عارف آقاسی، امین حزباوی، وحید حیدریه، سینا مریدی و اشکان دژاگه به مصاف تیم الفیصلی رفت.

تیم الفیصلی هم امروز با ترکیب احمد الکسار، ولید الاحمد، احمد عسیری، یاسین برناوی، عبدالعزیز آل شرید، صالح القمیزی، روسی، عبدالرحمن الدوسری، ویلی سمدو و احمد الشمرانی مقابل فولاد به زمین آمد.

در نیمه اول دو تیم موقعیت هایی را روی دروازه یکدیگر خلق کردند اما تلاش بازیکنان دو تیم بدون نتیجه بود. این در حالی است که عارف آقاسی در نیمه اول با کارت زرد داور عمانی روبرو شد.

در نیمه دوم فولاد هوشمندانه تر بازی کرد و موقعیت هایی روی دروازه نماینده عربستان به وجود آورد. در نهایت کاپیتان انصاری با استفاده از اشتباه مرگبار مدافع الفیصلی دروازه این تیم را باز کرد تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد. اشکان دژاگه هم در نیمه دوم از داور کارت زرد گرفت.

فولاد خوزستان برای اولین بار به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول