کمیته رفاهی
 

ماجدی:به صعود جوانان به جام جهانی امیدوارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 181 ] - دوشنبه, 1 اسفند 1401
ماجدی:به صعود جوانان به جام جهانی امیدوارم

میرشاد ماجدی پس از برگزاری جلسه امروز با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص تیم ملی جوانان گفت:جلسه خیلی خوبی را با آقای تاج برگزار کردم و از ایشان خواستم ...

میرشاد ماجدی پس از برگزاری جلسه امروز با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص تیم ملی جوانان گفت:جلسه خیلی خوبی را با آقای تاج برگزار کردم و از ایشان خواستم مدیر و سرمربی تیم ملی زیر 20 سال نیز در جلسه حاضر شوند تا در کنار خزانه دار محترم فدراسیون فوتبال درباره جزئیات مسائل مربوط به این تیم در آستانه جام ملت های آسیا رسیدگی شود.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: اولین کاری که پس از بررسی های صورت گرفته و هماهنگی های آقای تاج صورت گرفت تصمیم به پرواز چارتر تیم ملی جوانان بود. اگر قرار بود به شهر فرغانه ازبکستان با پروازهای مختلف می رفتیم حدود 23 ساعت پرواز داشتیم که خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته با هواپیمایی «وارش» پرواز مستقیم ایجاد کردیم که من جا دارد از آقای حدادیان بابت این موضوع تشکر کنم.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال افزود: مقرر شد مبلغی از مطالبات کادر فنی هرچه سریع تر پرداخت شود. همچنین موارد مربوط به البسه و اردوی فعلی در تهران کیفیت بالاتری ارائه شود تا از این لحاظ نیز مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

ماجدی درباره شرایط گروه B که تیم های ملی جوانان ایران، قطر، استرالیا و ویتنام در آن حضور دارند تاکید کرد: نمی خواهم بگویم گروه سختی داریم بلکه می توانم بگویم همگروهی های خوبی داریم. تمام تیم هایی که توانسته اند به جام ملت های زیر 20 سال راه پیدا کنند خوب هستند. من با توجه به شناختی که از کادر فنی و بازیکنان دارم امیدوارم با امتیازات خوبی به مرحله بعدی صعود کنیم.

او در پایان خاطرنشان کرد: در پایان از رسانه های ورزشی سپاسگزارم و امیدوارم باز هم تیم ملی جوانان را حمایت کنند. قطعاً این تیم می تواند پشتوانه بسیار خوبی برای تیم ملی بزرگسالان در جام جهانی 2026 باشد. امیدوارم با صعود این تیم به جام جهانی جوانان بتوانیم نسل خوبی را شناسایی و معرفی کنیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول