کمیته رفاهی
 

مرفاوی:آقای تاج قول مساعدروحی داد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 214 ] - دوشنبه, 1 اسفند 1401
مرفاوی:آقای تاج قول مساعدروحی داد

صمد مرفاوی پس از دیدار با مهدی تاج درباره آخرین وضعیت تیم ملی جوانان ایران در آستانه جام ملت های زیر 20 سال آسیا عنوان کرد: اردو را به خوبی انجام می دهیم و تم...

صمد مرفاوی پس از دیدار با مهدی تاج درباره آخرین وضعیت تیم ملی جوانان ایران در آستانه جام ملت های زیر 20 سال آسیا عنوان کرد: اردو را به خوبی انجام می دهیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. شرایط خوبی بازیکنان دارند. برای مسابقات سنگین جام ملت ها آماده می شویم. انشاالله در بازی های زیر 20 سال آسیا بتوانیم بازی های خوبی را انجام دهیم و بتوانیم مردم را خوشحال کنیم و فوتبال ایران را سرافراز نگه داریم. خیلی لازم هست که ما راهی جام جهانی شویم.

وی ادامه داد: جلسه خوبی امروز با آقای تاج داشتیم که آقایان ماجدی و ناظمی نیز حضور داشتند. شرایط فنی تیم را مورد بررسی قرار دادیم. به آقای تاج هم گفتیم شرایط فنی تیم خوب است و مقداری نیاز به بالا بردن روحیه تیمی است.

مرفاوی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پرواز چارتر تیم ملی جوانان مورد موافقت قرار گرفت. این اتفاق خیلی خوبی است چون اگر پرواز مستقیم به محل برگزاری بازی ها در فرغانه ازبکستان نداشتیم حداقل 28 ساعت در هواپیماهای مختلف سفر و ترانزیت داشتیم که این مورد حل شد و با مساعدت صورت گرفته مستقیم به ازبکستان می رویم.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران خاطرنشان کرد: همانطور که آقای تاج هم در جلسه گفتند نیاز به افزایش روحیه و مسائل روانی تیم است که قول های مساعدی در این زمینه شد. انشاالله ما هم در ازبکستان بتوانیم به خوبی عمل کنیم و با وحدت کامل به نتایج دلخواه برسیم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول