عزاداری

 

6 گزینه سرمربیگری تیم فوتبال امید مشخص شدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 222 ] - یکشنبه, 30 بهمن 1401
6 گزینه سرمربیگری تیم فوتبال امید مشخص شدند

 تیم فوتبال امید در چند دهه اخیر همه امیدها را ناامید کرده و 48 سال انتظار برای حضور در المپیک، حسرت حضور در این رقابت ها را بر دل ایرانی ها گذاشته است. ...

 تیم فوتبال امید در چند دهه اخیر همه امیدها را ناامید کرده و 48 سال انتظار برای حضور در المپیک، حسرت حضور در این رقابت ها را بر دل ایرانی ها گذاشته است.

تیم امید باید 13 تا 21 شهریور ماه سال 1402 در مسابقات انتخابی جام ملت های 2024 شرکت کند. سه تیم اول این رقابت ها به جام ملت ها صعود می کنند که قرار است دی سال آینده برگزار شود و حکم انتخابی المپیک 2024 را خواهد داشت، در واقع اگر تیم امید در مسابقات شهریور ماه موفق نشود، المپیک 2024 را از دست خواهد داد و این در شرایطی است که همچنان شرایط امیدها نامشخص است.

تکلیف حضور یا عدم حضور حبیب کاشانی به عنوان مدیر در تیم امید همچنان مبهم است و مشخص نیست آیا با شرایط موجود کاشانی حکم خود را از فدراسیون دریافت خواهد کرد یا خیر.


فدراسیون فوتبال اما فارغ از اینکه کاشانی به عنوان مدیر انتخاب شود یا نه، فهرستی از مربیان را برای هدایت تیم امید در نظر گرفته است. هرچند اگر حبیب کاشانی به عنوان مدیر تیم امید حکم بگیرد، گزینه های خودش را خواهد داشت اما اختلاف بر سر اینکه او اختیار تام داشته باشد یا نه، باعث شده است فدراسیون زمان را از دست ندهد و لیستی از مربیان را روی میز خود داشته باشد.

هم اکنون 6 مربی برای هدایت تیم امید مدنظر فدراسیون فوتبال هستند، وحید هاشمیان که به عنوان دستیار مارک ویلموتس و دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران فعالیت می کرد، یکی از افرادی است که فدراسیون شرایط او را برای حضور در تیم امید زیر نظر دارد.

فرهاد مجیدی که سال گذشته با استقلال قهرمان لیگ برتر شد و امسال هدایت تیم «اتحاد کلبا» در لیگ امارات را به عهده دارد، دیگر گزینه است.

نام سعید دقیقی سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین که تیمش هم اکنون با 11 امتیاز اختلاف در صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول قرار دارد، نیز در فهرست مدنظر ساکنان خیابان سئول به چشم می خورد.

رسول خطیبی سرمربی پیشین تراکتور و آلومینیوم اراک دیگر مربی ای است که فدراسیون شرایط او را رصد می کند. خطیبی هم اکنون مدیرعامل باشگاه مس سونگون ورزقان است.

حمید درخشان سرمربی پیشین پرسپولیس که مدتی هم به عنوان سرمربی تیم نوجوانان فعالیت می کرد، به همراه محرم نویدکیا سرمربی پیشین سپاهان دیگر گزینه های سرمربیگری تیم امید را تشکیل می دهند.

نام حسین عبدی هم در ابتدا مطرح شده بود اما با توجه به اینکه او مأموریت دیگری دارد و آن هم رساندن تیم نوجوانان به جام جهانی است، از فهرست گزینه ها خارج شد.

این 6 مربی مدنظر فدراسیون هستند و اکنون باید دید شرایط چگونه پیش خواهد رفت؛ آیا حکم مدیریت کاشانی از سوی فدراسیون صادر می شود و اگر چنین شود این گزینه ها پابرجا می مانند یا تغییراتی ایجاد خواهد شد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول