کمیته رفاهی
 

لیونل مسی، انتقالی که شاید انتظارش را نداشته باشید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 142 ] - یکشنبه, 30 بهمن 1401
لیونل مسی، انتقالی که شاید انتظارش را نداشته باشید

 پی اس جی سه شنبه شب در پارک دو پرنس بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را به بایرن 1-0 باخت و باید در بازی برگشت، که 17 اسفند برگزار خواهد شد، این شکست...

 پی اس جی سه شنبه شب در پارک دو پرنس بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را به بایرن 1-0 باخت و باید در بازی برگشت، که 17 اسفند برگزار خواهد شد، این شکست را جبران کند. پی اس جی فصل گذشته نیز در همین مرحله برابر رئال حذف شد. اگر پی اس جی در بازی برگشت برابر بایرن نتواند پیروز شود و صعود کند، یک شکست ورزشی دیگر برای باشگاه ثبت خواهد شد. پاریسی ها در 5 سال گذشته پول زیادی برای خرید ستاره های بزرگ هزینه کرده اند. 

1802023

همه چیز از نیمار و کیلیان امباپه در سال 2017 شروع شد و حالا در پاریس، لیونل مسی، سرخیو راموس و بسیاری دیگر از بازیکنان بزرگ و باکیفیت حضور دارند، ولی پروژه باشگاه یک بار دیگر در آستانه شکست است. مشکلات پی اس جی فقط به زمین هم محدود نمی شود و اخیرا خبر درگیری نیمار با چند هم تیمی اش و لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی، نیز شنیده شد.

1801498

در چنین شرایطی، لیونل مسی باید در مورد آینده اش تصمیم بگیرد. طبق ادعای مارکا، مسی که اخیرا پیشنهاد تمدید را رد کرد و قرار شده پیشنهاد جدیدی به او ارائه شود، همه چیز را به پس از بازی برگشت مقابل بایرن موکول کرده است. مسی می داند که اگر حذف شوند، او نیز از گزند انتقادات رسانه ها و هواداران در امان نخواهد ماند و در آن شرایط قطعا تمدید نخواهد کرد، ولی اگر برابر بایرن پیروز شوند و صعود کنند، شانس تمدید و ماندنش مضاعف خواهد شد. در واقع اگر پی اس جی از لیگ قهرمانان کنار برود، مسی قطعا رفتنی خواهد بود ولی در صورت صعود، شانس ماندنش همچنان وجود خواهد داشت

اما مقصد بعدی در صورت جدایی کجا خواهد بود؟

به نظر می رسد تا این لحظه یک چیز قطعی است: مسی به بارسا برنمی گردد. با توجه به گزارش های مختلف در روزهای گذشته مشخص است که مسی در حال حاضر به بازگشت به بارسا فکر نمی کند و مدیران باشگاه کاتالان هم تا این لحظه هیچ اقدامی برای نزدیک شدن به او انجام نداده اند.

1802378

خورخه مسی، پدر لئو، اخیراً شایعات درباره مذاکره بین او و خوان لاپورتا را تکذیب کرد. پدر مسی گفت: «بعید می دانم لئو دوباره برای بارسا بازی کند. ما با لاپورتا صحبت نکرده ایم و هیچ پیشنهادی از بارسا نرسیده است.»

اکیپ که خبر رد پیشنهاد اولیه تمدید پی اس جی از سوی مسی را داده بود، مدعی شده که لیونل مسی برای رفتن به اینتر میامی وسوسه شده است. برخی رسانه ها نیز خبر از احتمال انتقال او به لیگ عربستان و الهلال را داده اند. گمانه زنی ها همچنان ادامه دارند و مشخص نیست بالاخره مسی چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت؛ او تمدید می کند یا راهی تیم و لیگی خواهد شد که کسی تصورش را هم نمی کند؟

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول