کمیته رفاهی
 

شاهکار دوباره جهانبخش برای فاینورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 151 ] - یکشنبه, 30 بهمن 1401
شاهکار دوباره جهانبخش برای فاینورد

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ هلند، فاینورد به مصاف آلکمار رفت و به برتری 2 بر یک رسید. در این بازی جهانبخش در ترکیب اصلی فاینورد قرار گرفت و 90 دقیقه بازی کر...

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ هلند، فاینورد به مصاف آلکمار رفت و به برتری 2 بر یک رسید.

در این بازی جهانبخش در ترکیب اصلی فاینورد قرار گرفت و 90 دقیقه بازی کرد و نمایشی عالی از خود به جا گذاشت و توانست گل اول فاینورد را با یک ضربه سر به ثمر برساند.

جهانبخش در این بازی با نمره 8.8 بهترین بازیکن زمین شناخته شد و توانست با آمار یک گل و 4 ایجاد موقعیت گل و 63 درصد دقت پاس مهره اصلی فاینورد نام گیرد. 

او در زمینه دفاعی نیز عملکرد خوبی داشت و یک تکل موفق به ثبت رساند و با 9 بازپس گیری توپ، 2 قطع توپ و 2 دریافت توپ آماری عالی از خود به نمایش گذارد.

جهانبخش در دوئل های هوایی عالی بود و از 6 دوئل رکورد 100 درصد موفقیت را به ثبت رسانید. او در دوئل های زمینی از 14 عدد تنها 5 بار موفق بود و آمار 36 درصد موفقیت در دوئل های زمینی را به نمایش گذاشت. 

فاینورد با این برد یک قدم بزرگ برای قهرمانی برداشت و با 49 امتیاز در صدر جای خود را محکم کرد. آلکمار با 44 امتیاز در رده دوم قرار دارد و آژاکس با یک بازی کمتر و 43 امتیاز در جایگاه سوم جای گرفته است. 

جهانبخش هفته گذشته نیز با آیندهوون نمایشی عالی داشت و توانست هر 2 گل فاینورد را به ثبت رساند و بهترین بازیکن زمین شناخته شود.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول