کمیته رفاهی
 

استقلال - ملوان؛ تقابل با تیم حذف شده!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 113 ] - یکشنبه, 30 بهمن 1401
استقلال - ملوان؛ تقابل با تیم حذف شده!

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز با تقابل دو تیم دسته اولی  دریای کاسپین و پارس جنوبی جم در بابل آغاز می شود. یکی از بهترین و ساده ترین قرعه ه...

دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی امروز با تقابل دو تیم دسته اولی  دریای کاسپین و پارس جنوبی جم در بابل آغاز می شود. یکی از بهترین و ساده ترین قرعه ها نصیب این دو تیم شده است زیرا شانس برتری و صعود دارند و به مصاف تیم های لیگ برتری و مدعی نمی روند. پارس جنوبی در لیگ یک در رده ششم ایستاده ولی دریای بابل تیم رده دوازدهمی است با این حال بازی های حذفی بازی شگفتی است و هر نتیجه ای ممکن است در آن رقم بخورد.

استقلال - ملوان؛ دیدار با تیم حذف شده!

فردا دو مسابقه در تهران برگزار می شود. استقلال قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در لیگ هم نتایج خوبی گرفته و با 4 برد متوالی خود را به جمع مثلث مدعیان قهرمانی این فصل رسانده است. با این حال محرومیت های متوالی ساپینتو می تواند کار دست استقلال بدهد. تا لحظه نوشتن این خبر سرمربی استقلال با حکم کمیته انضباطی محروم است و نمی تواند در این بازی حضور داشته باشد. استقلال در لیگ برتر در هر دو بازی رفت و برگشت ملوان را با نتایج پرگل شکست داده و به خوبی راه  بردن این تیم قدیمی و ریشه دار فوتبال کشورمان را بلد است.

در مورد ملوان در این دیدار یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد اینکه این تیم در مرحله قبل مقابل نفت مسجدسلیمان در انزلی شکست خورد و از گردونه رقابت ها کنار رفت ولی به دلیل اینکه نفت مسجدسلیمان یک بازیکن غیرمجاز داشت نتیجه با حکم کمیته انضباطی تغییر کرد و تیم حذف شده ملوان دوباره به جام برگشت! حالا هم قرعه سختی دارد و دوشنبه باید مقابل یکی از مدعیان قهرمانی قرار بگیرد. 

هوادار - مس؛ یک بازی تکراری

دیگر مسابقه فردا بین دو تیم هوادار و مس رفسنجان برگزار می شود که هر دو تیم در جدول لیگ همسایه هستند. مس رفسنجان 28 امتیازی در رده هفتم است و هوادار با 25 امتیاز در رده هشتم قرار گرفته است. بازی رفت دو تیم را مس رفسنجان 2 بر یک برد اما بازی برگشت آنها در روز 9 اسفند دوباره در تهران برگزار خواهد شد! در واقع این بازی یکبار دیگر در لیگ تکرار می شود. محمد ربیعی و ساکت الهامی هر دو جز مربیان فنی و با دانش هستند که برای موفقیت تلاش می کنند اما اوضاع باشگاه مس رفسنجان نسبت به نیم فصل اول تغییرات زیادی داشته و این تیم خیلی شرایط مطلوبی از نظر مالی و مدیریتی ندارد.

نود ارومیه تیم دسته دومی هم دوشنبه میزبان پیکان لیگ برتری است. مربیان نود ارومیه بازی این تیم مقابل استقلال را در لیگ برتر از نزدیک دیدند. نود ارومیه تیمی چغر است که در خانه می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد. نود ارومیه در گذشته برای پرسپولیس هم در جام حذفی مشکلات زیادی درست کرده بود. پیکان البته شانس زیادی برای صعود دارد.

برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی: 

یکشنبه، 30 بهمن 1401

دریای کاسپین بابل – پارس جنوبی جم – ساعت 14 – ورزشگاه هفتم تیر بابل

دوشنبه، اول اسفند 1401

نود ارومیه – پیکان تهران – ساعت 14 – ورزشگاه تختی ارومیه

هوادار تهران- مس رفسنجان – ساعت 15 – ورزشگاه پاس قوامین تهران

استقلال – ملوان بندرانزلی – ساعت 15:30 – ورزشگاه آزادی تهران

سه شنبه 2 اسفند 1401

استقلال ملاثانی-مس کرمان – ساعت 14 – ورزشگاه غدیر اهواز

آلومینیوم اراک – نساجی مازندران – ساعت 15 – ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

چهارشنبه 3 اسفند 1401

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- پرسپولیس – ساعت 17 – ورزشگاه نقش جهان اصفهان

گل گهر سیرجان – فولاد خوزستان – ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان – زمان برگزاری این دیدار متعاقبأ اعلام خواهد شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول