عزاداری

 

دربی اصفهان صدر را زرد نگه داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 175 ] - چهارشنبه, 26 بهمن 1401
دربی اصفهان صدر را زرد نگه داشت

دیدار پایانی هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال به دربی اصفهان اختصاص یافت و دو تیم سپاهان و ذوب آهن از ساعت 15:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفت...

دیدار پایانی هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال به دربی اصفهان اختصاص یافت و دو تیم سپاهان و ذوب آهن از ساعت 15:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که با پیروزی دو بر یک زردپوشان اصفهانی همراه بود.

شهریار مغانلو (50) و فرشاد احمدزاده (54) برای سپاهان و محمدحسین اسلامی (10) برای ذوب آهن گلزنی کردند.

گل زودهنگام ذوب آهن در ورزشگاه اختصاصی سپاهان باعث شد تا شاگردان ژوزه مورایس چهره سراسر هجومی بگیرند. حملات متوالی این تیم در همان نیمه اول باعث شد تا تیر دروازه ذوب آهن سه بار به لرزه در آید و حبیب فر عباسی بیشترین فعالیت را بین بازیکنان ذوب آهن در چارچوب دروازه میهمان داشته باشد. حضور فر عباسی باعث شد تا چهار موقعیت خطرناک این تیم با مهار او روبرو شود تا ذوب آهن با چهره برنده راهی رختکن شود.

نیمه دوم نیز با بازی کاملاً یکطرفه سپاهان همراه بود تا بالاخره مغانلو بتواند گل تساوی را با ضربه سر محکم خود به تور دروازه فرعباسی برساند.

تنها چهار دقیقه کافی بود تا گل پیروزی بخش سپاهان را فرشاد احمدزاده در دقیقه 54 وارد دروازه ذوب آهن کند تا تماشاگران حاضر زیر باران نقش جهان اصفهان سر از پا نشناسند. در ادامه ذوبی ها قصد داشتند با ارسال های بلند خود روی دروازه میزبان خلق موقعیت کنند و در دقایق پایان موقعیت های خطرناکی را روی دروازه پیام نیازمند ایجاد کنند اما مدیریت بازی از سوی شاگردان مورایس باعث شد تا این تیم به امتیاز 42 در پایان هفته بیستم برسد و با سه امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس و استقلال در صدر جدول بماند.

سپاهان در حالی ششمین برد خود را کسب کرد که ذوب آهن در طول این مدت رنگ پیروزی را نچشیده است و با 20 امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار بگیرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول