کمیته رفاهی
 

پیروزی مس کرمان و تداوم ناکامی نساجی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - چهارشنبه, 26 بهمن 1401
پیروزی مس کرمان و تداوم ناکامی نساجی

تیم فوتبال مس کرمان در هفته بیستم لیگ برتر امروز سه شنبه میزبان نساجی مازندران بود و موفق شد با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی برسد. در این مسابقه که از ساعت 15 به قض...

تیم فوتبال مس کرمان در هفته بیستم لیگ برتر امروز سه شنبه میزبان نساجی مازندران بود و موفق شد با نتیجه 2 بر 1 به پیروزی برسد.

در این مسابقه که از ساعت 15 به قضاوت حسین زیاری و در ورزشگاه شهید باهنر آغاز شد، حسین زامهران (2) برای نساجی گلزنی کرد و عارف رستمی (30) و محمد قاسمی نژاد (43) برای مس گلزنی کردند.

در حالی که تنها یک دقیقه و چند ثانیه از شروع مسابقه نگذشته بود، تیم نساجی در میانه های زمین صاحب توپ شد. در این هنگام آرمان شهدادنژاد دروازه بان مس خروج اشتباهی از دروازه داشت و همین موضوع باعث شد تا زامهران با یک ضربه از فاصله دور برای نساجی گلزنی کند.

مس اما در همان نیمه اول به مسابقه بازگشت و با گلهای رستمی و قاسمی نژاد از تیم میهمان پیش افتاد.

رستمی با این گل تعداد گل های خود را به عدد 7 رساند تا با فاصله گرفتن از نفراتی چون محمدعباس زاده، یورگن لوکادیا و… در کنار شهریار مغانلو به صدر جدول گلزنان برود.

تیم نساجی با این شکست، به روند ناکامی هایش ادامه داد. آخرین بار تیم تحت هدایت حمید مطهری 6 هفته پیش بود که به پیروزی رسید و از هفته چهاردهم، این تیم رنگ برد به خود ندیده است. این تیم در حال حاضر با 22 امتیاز در رده دهم جدول جای دارد.

مس کرمان هم که هفته گذشته تساوی ارزشمندی برابر گل گهر گرفته بود، با پیروزی امروز 18 امتیازی شد و علیرغم قرار گرفتن در رده چهاردهم جدول، به بقا در لیگ برتر امیدوار شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول