کمیته رفاهی
 

بازیکن 10 امتیازی بارسلونا!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 144 ] - دوشنبه, 24 بهمن 1401
بازیکن 10 امتیازی بارسلونا!

 بارسلونا در هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا به مصاف ویارئال رفت. آبی اناری ها در این بازی با تک گلی که پدری به ثمر رساند سه امتیاز ارزشمند را به دست آو...

 بارسلونا در هفته بیست و یکم رقابت های لالیگا به مصاف ویارئال رفت. آبی اناری ها در این بازی با تک گلی که پدری به ثمر رساند سه امتیاز ارزشمند را به دست آوردند تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کنند.

پدری در فصل جاری نمایش درخشانی در ترکیب آبی اناری ها داشته است و برای چندمین بار است که تیم با گل های او امتیاز به دست می آورد.

پدری در فصل جاری 6 گل برای بارسلونا به ثمر رسانده است و گل های او به تنهایی 10 امتیاز برای تیم کسب کرده اند که از این حیث در بین بازیکنان بارسلونا  بهترین آمار است.

در بین بازیکنان شاغل در لالیگا علاوه بر پدری تنها یک بازیکن وجود دارد که گل های او باعث شده است تا تیمش 10 امتیاز کسب کند و او کسی جز ایگلاسیاس، بازیکن رئال بتیس نیست. این بازیکن هم در فصل جاری 9 گل برای تیمش به ثمر رسانده است و به تنهایی 10 امتیاز کسب کرده است.

بارسلونا با پیروزی که برابر ویارئال به دست آورد 56 امتیازی شد تا هم جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کند و هم اختلافش را با تیم دوم جدول رده بندی که رئال است به 11 امتیاز افزایش دهد البته رئال یک بازی عقب افتاده دارد که در صورت پیروزی در آن اختلاف به 8 امتیاز کاهش پیدا می کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول