کمیته رفاهی
 

تاج: مردم پای انقلاب ایستاده اند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 190 ] - شنبه, 22 بهمن 1401
تاج: مردم پای انقلاب ایستاده اند

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حاشیه حضور در چهل و چهارمین جشن سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: الحمدالله توفیق داشتیم هرساله در این م...

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حاشیه حضور در چهل و چهارمین جشن سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت: الحمدالله توفیق داشتیم هرساله در این مراسم شرکت کردیم و آمدیم. امسال رو هم من خیلی پرشور تر دیدم و مردم کشورمان خیلی جدی تر از سال های گذشته با توجه به اتفاقاتی که در کشور رخ داد حضور پیدا کردند.

وی افزود: این کار مردم امروز تعبیر و تفسیر درستی دارد که آن هم این است که با وجود تمام مشکلات، گرفتاری ها و گلایه هایی دارند وقتی پای انقلاب می افتد و پای حفظ نظام به میان می آید، همچنین جمعیتی که امروز دیدید می آیند. همه با تمام نظراتی که دارند به خیابان ها آمدند که این امری خوب است.

تاج در خصوص شروع یک فصل جدید برای فدراسیون فوتبال و تیم ملی عنوان کرد: ما باید کارمان را در فوتبال به صورت جدی پیگیری کنیم و ماموریت هایی که داریم را به نحو احسن انجام دهیم. اولین کاری که باید انجام دهیم انتخاب سرمربی تیم ملی است، اما با توجه به این که الان هیچ تیمی بازیکنان خود را برای برپایی اردو در اختیار تیم ملی نخواهد گذاشت و به همین دلیل برخلاف خیلی ها که عجله دارند برای این موضوع خیلی عجله نداریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول