کمیته رفاهی
 

پاداش شش میلیاردی وزیر ورزش عربستان به بازیکنان الهلال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 211 ] - چهارشنبه, 19 بهمن 1401
پاداش شش میلیاردی وزیر ورزش عربستان به بازیکنان الهلال

الهلال عربستان در دیدار برابر فلامینگو برزیل در نیمه نهایی جام جهانی باشگاه ها به پیروزی دست پیدا کرد تا راهی فینال شود. وزیر ورزش عربستان به خاطر این تاریخ س...

الهلال عربستان در دیدار برابر فلامینگو برزیل در نیمه نهایی جام جهانی باشگاه ها به پیروزی دست پیدا کرد تا راهی فینال شود. وزیر ورزش عربستان به خاطر این تاریخ سازی بازیکنان الهلال پاداش ویژه ای را برای آنها در نظر گرفت.

عبدالعزیر بن ترکی، وزیر ورزش عربستان، اعلام کرد که به هر بازیکن الهلال به خاطر این تاریخ سازی در جام جهانی باشگاه ها 500 هزار ریال عربستان (نزدیک به شش میلیارد تومان) پاداش خواهد داد.

این برای نخستین بار است که یک نماینده از عربستان به فینال جام جهانی باشگاه ها راه پیدا می کند و این باعث خوشحالی زیاد سران فوتبال در این کشور شده است.

فهد بن نافل، رئیس باشگاه الهلال، هم در واکنش به صعود  تیمش به فینال گفت: این دستاورد تاریخی را به ملک سلمان، بن سلمان ولیعهد و هیات مدیره باشگاه تبریک می گویم. ما بسیار خوشحال هستیم که چنین دستاوردی داشته ایم. به نایب قهرمانی راضی نخواهیم شد و به دنبال قهرمانی در این رقابت ها هستیم.

شاهزاده ولید بن طلال، عضو افتخاری باشگاه الهلال، هم به خاطر راهیابی این تیم به فینال جام جهانی باشگاه ها به هر بازیکن یک میلیون ریال سعودی معادل 12 میلیارد تومان پاداش داد.

انتهای پیام

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول