عزاداری

 

سپاهان با برتری مقابل فولاد صدرنشین ماند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - چهارشنبه, 19 بهمن 1401
سپاهان با برتری مقابل فولاد صدرنشین ماند

، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت 18 امروز میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه اختصاصی اش با حضور تماشاگران بود تا یکی از حساس ترین بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر...

، تیم فوتبال فولاد خوزستان از ساعت 18 امروز میزبان سپاهان اصفهان در ورزشگاه اختصاصی اش با حضور تماشاگران بود تا یکی از حساس ترین بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار شود.

تلاش دو تیم در پایان بازی با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید تا سه امتیاز این بازی به صدرنشین لیگ برتر برسد. نژاد مهدی (گل به خودی - 49) تک گل این بازی را به سود سپاهان به ثمر رساند.

میزبان اهوازی که در نیمه اول تسلط کامل روی توپ و میدان داشت نتوانست از موقعیت های متعدد خود استفاده کند تا گلی از خط دروازه پیام نیازمند در سپاهان عبور نکند.

این تیم در دقیقه 9 روی سانتر آریا یوسفی صاحب موقعیت خطرناک گلزنی شد اما واکنش پیام نیازمند مانع از فرو ریختن دروازه سپاهان شد. همچنین در دقیقه 20 نیز سعید واسعی به قلب دفاع زردپوشان نفوذ کرد اما باز هم نیازمند مانع از گلزنی حریف اهوازی شد.

سپاهان نیز که به دلیل مصدومیت و محرومیت چند تن از بازیکنان خود تغییراتی را در ترکیب داشت چشم به ضد حملات بسته بود که فرصت های گلزنی آنها هم در نیمه اول منجر به گل نشد تا دو تیم به تساوی بدون گل در نیمه نخست بازی رضایت دهند.

مصدومیت مانوئل فرناندز در دقیقه 31 باعث شد تا او از ترکیب سپاهان خارج شود تا تعویض زودهنگام ژوزه مورایس با ورود کاتاتو انجام شود.

45 دقیقه دوم این بازی روی غافلگیری مدافعان فولاد آغاز شد. سانتر از جناح چپ هافبک سپاهان با دفع اشتباه نژاد مهدی مدافع فولاد همراه بود تا قوس زیاد توپ باعث گل به خودی این بازیکن و باز شدن دروازه فولاد شود.

فولادی ها پس از این گل تمام توان خود را برای جبران به کار بستند. حضور پر تعداد بازیکنان این تیم در نیمه زمین سپاهان باعث خلق موقعیت های گلزنی متعددی روی دروازه نیازمند شد اما واکنش های او باعث شد تا فولادی ها هرچه زدند به تیر بسته بخورد.

سوپر واکنش های نیازمند در دقیقه 59 باعث شد تا شوت های متوالی فولاد به کرنر برای این تیم ختم شود. کرنر ارسالی نیز با ضربات متوالی پا و سر بازیکنان این تیم همراه شد اما تیرک دروازه و دفاع پر تعداد سپاهان پنج بار مانع از فرو ریختن دروازه میهمان شد.

30 دقیقه پایانی بازی با تغییر استراتژی سرمربیان هر دو تیم همراه بود. جواد نکونام نیروهای تهاجمی اش را بیشتر کرد اما ژوزه مورایس ترجیح داد بازیکنانی که توانایی حفظ توپ در میانه میدان را دارند به زمین بفرستد.

همین امر باعث شد تا ضد حملات خطرناکی در دقایق پایانی بازی برای سپاهان فراهم شود اما هیچ کدام از آنها تبدیل به گل نشد تا یک گل به خودی برای پنجمین پیروزی متوالی سپاهانی ها و ادامه روند صدرنشینی این تیم کافی باشد.

سپاهان با این برد به امتیاز 39 رسید تا فارغ از نتایج بازی های فردا به صدرنشینی خود ادامه دهد. فولاد نیز 24 امتیازی ماند تا فعلا در رتبه هشتم جدول باقی بماند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول