کمیته رفاهی
 

توقف خانگی نساجی مازندران مقابل پیکان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 100 ] - چهارشنبه, 19 بهمن 1401
توقف خانگی نساجی مازندران مقابل پیکان

 دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه شنبه آغاز شد که در یکی از این دیدارها تیم نساجی برابر پیکان به نتیجه تساوی 1 - 1 رسید. در این مسابقه که از...

 دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه شنبه آغاز شد که در یکی از این دیدارها تیم نساجی برابر پیکان به نتیجه تساوی 1 - 1 رسید.

در این مسابقه که از ساعت 15 و با قضاوت یعقوب آشوری در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آغاز شد، ابتدا حامد شیری (48 - پنالتی) برای نساجی گلزنی کرد اما «شرزود تمیروف» مهاجم ازبکستانی در دقیقه 69 گل تساوی را برای پیکان به ثمر رساند.

نساجی با هدایت حمید مطهری که آخرین بار در هفته چهاردهم به پیروزی رسیده بود، امید داشت در این بازی خانگی نوار نبردن های خود را قطع کند اما برای پنجمین بار از کسب سه امتیاز بازماند.

نکته عجیب این مسابقه تعویض کریم اسلامی مهاجم نساجی در دقیقه 80 بود. ظاهراً حمید مطهری قصد داشت بازیکن دیگری را از زمین بیرون بکشد اما سرپرست و عوامل اجرایی تیم نساجی نام اسلامی را روی برگه نوشته بودند. این مسئله عصبانیت مطهری را در پی داشت و اعتراض به داور برای تغییر تعویض نتیجه ای نداشت. به این ترتیب نساجی با یک اشتباه خودخواسته از نیروی تهاجمی خود کم کرد.

نساجی با این تساوی 22 امتیازی شد. پیکان هم با سرمربیگری مجتبی حسینی هم 21 امتیازی شد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول