کمیته رفاهی
 

بانوان در طبقه دوم ورزشگاه آزادی در لیگ برتر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 177 ] - سه شنبه, 18 بهمن 1401
بانوان در طبقه دوم ورزشگاه آزادی در لیگ برتر

،مهدی تاج،رئیس فدراسیون امروز در مجمع هیات فوتبال کردستان با تجلیل از فعالیت های ورزشی استان، اظهار داشت:دید مثبت استاندار کردستان نسبت به فوتبال به صورت کلی ...

،مهدی تاج،رئیس فدراسیون امروز در مجمع هیات فوتبال کردستان با تجلیل از فعالیت های ورزشی استان، اظهار داشت:دید مثبت استاندار کردستان نسبت به فوتبال به صورت کلی ورزش قطعا به پیشرفت ورزش در کردستان کمک می کند و  آینده خوبی برای ورزش این استان پیش بینی می شود. نبود درآمد پایدار در حمایت از ورزش می تواند برای ورزش آسیب زا باشد.شرکت هایی همچون پتروشیمی استان می تواند در حمایت از ورزش و به ویژه فوتبال کارساز باشد.

وی ادامه داد: نگرش اکثریت مردم کشور به فوتبال مثبت است و در آسیا رتبه دوم را داریم و باید برای بهبود آن، وضعیت کنونی را حفظ کنیم و برنامه ریزی های کلی در کشور برای ایجاد درآمد ثابت برای فوتبال انجام شود.با رایزنی با مسئولین استان قرار است به زودی منابع اقتصادی و شرکت های بزرگ کردستان، حمایت خود را از فوتبال شروع کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال خواستار حمایت بیشتر از تیم های بانوان در استان هم شد و گفت: استعدادهای خوبی در بین بانوان ورزشکار دیده می شود و باید از این فرصت ها هم استفاده کرد.

تاج تصریح کرد:دلیل عدم حضور بانوان در ورزشگاه ها به خاطر مخالفت ما با این قضیه نیست، بلکه به دلیل نبود برخی زیرساخت های لازم جهت حضور آنان است و به عقیده بنده شاید بتوان از حضور بانوان در ورزشگاه آزادی در تهران بهره برد.امیدوارم این روند در آینده انجام شود.می توان از طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای پذیرایی و حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر فوتبال استفاده کرد.

همچنین در این نشست،حامد جولایی،مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان هم ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت: استان کردستان، دارای پتانسیل اقتصادی و درآمدهای مختلف است اما این امکانات و فرصت ها هنوز وارد ورزش نشده اند.
وی  در ادامه این جلسه از مشکلات جذب اسپانسر گفت و افزود: باید با همراهی مسئولین استان در راستای جذب اسپانسر، بتوانیم از استعدادها و تیم های فوتبال بیش از پیش حمایت کنیم.

در همین حال،رحمانی،رئیس هیات فوتبال کردستان هم در این مراسم  گفت: هیات فوتبال کردستان در 3 سال اخیر جزو هیات های برتر استان بوده و با تعامل مناسب با اداره ورزش، فوتبال استان به خوبی مدیریت شده است.برای حمایت از تیم ها در آینده نزدیک با برنامه ریزی های انجام شده، پتروشیمی و لاستیک بارز کردستان به عنوان اسپانسر فوتبال فعالیت خواهند کرد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول