عزاداری

 

تاج:منابع اقتصادی به زودی از فوتبال کردستان حمایت خواهند کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 276 ] - سه شنبه, 18 بهمن 1401
تاج:منابع اقتصادی به زودی از فوتبال کردستان حمایت خواهند کرد

،مهدی تاج،رئیس فدراسیون امروز در مجمع هیات فوتبال کردستان با تجلیل از فعالیت های ورزشی استان، اظهار داشت: آینده خوبی برای ورزش این استان پیش بینی می شود. نبود...

،مهدی تاج،رئیس فدراسیون امروز در مجمع هیات فوتبال کردستان با تجلیل از فعالیت های ورزشی استان، اظهار داشت: آینده خوبی برای ورزش این استان پیش بینی می شود. نبود درآمد پایدار در حمایت از ورزش می تواند برای ورزش آسیب زا باشد.شرکت هایی همچون پتروشیمی استان می تواند در حمایت از ورزش و به ویژه فوتبال کارساز باشد.

وی ادامه داد: نگرش اکثریت مردم کشور به فوتبال مثبت است و در آسیا رتبه دوم را داریم و باید برای بهبود آن، وضعیت کنونی را حفظ کنیم و برنامه ریزی های کلی در کشور برای ایجاد درآمد ثابت برای فوتبال انجام شود.با رایزنی با مسئولین استان قرار است به زودی منابع اقتصادی و شرکت های بزرگ کردستان، حمایت خود را از فوتبال شروع کنند.
رئیس فدراسیون فوتبال خواستار حمایت بیشتر از تیم های بانوان در استان هم شد و گفت: استعدادهای خوبی در بین بانوان ورزشکار دیده می شود و باید از این فرصت ها هم استفاده کرد.
همچنین در این نشست،حامد جولایی،مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان هم ضمن گرامیداشت دهه فجر گفت: استان کردستان، دارای پتانسیل اقتصادی و درآمدهای مختلف است اما این امکانات و فرصت ها هنوز وارد ورزش نشده اند.
وی  در ادامه این جلسه از مشکلات جذب اسپانسر گفت و افزود: باید با همراهی مسئولین استان در راستای جذب اسپانسر، بتوانیم از استعدادها و تیم های فوتبال بیش از پیش حمایت کنیم.
در همین حال،رحمانی،رئیس هیات فوتبال کردستان هم در این مراسم  گفت: هیات فوتبال کردستان در 3 سال اخیر جزو هیات های برتر استان بوده و با تعامل مناسب با اداره ورزش، فوتبال استان به خوبی مدیریت شده است.برای حمایت از تیم ها در آینده نزدیک با برنامه ریزی های انجام شده، پتروشیمی و لاستیک بارز کردستان به عنوان اسپانسر فوتبال فعالیت خواهند کرد.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول