کمیته رفاهی
 

نفت آبادان - پرسپولیس؛ رونمایی از ترکیب جدید؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - سه شنبه, 18 بهمن 1401
نفت آبادان - پرسپولیس؛ رونمایی از ترکیب جدید؟

،دیدارهای روز دوم هفته نوزدهم فردا ( چهارشنبه) برگزار خواهد شد. نگاهی به این مسابقات می اندازیم؛ هوادار تهران - تراکتور تبریز؛ تقابل ساکت با مربی اسپانیایی هو...

،دیدارهای روز دوم هفته نوزدهم فردا ( چهارشنبه) برگزار خواهد شد.

نگاهی به این مسابقات می اندازیم؛

هوادار تهران - تراکتور تبریز؛ تقابل ساکت با مربی اسپانیایی

هوادار هفته هاست بازنده نشده و آخرین باخت این تیم در هفته دوازدهم مقابل گل گهرسیرجان رقم خورد، اکنون شاگردان ساکت الهامی با یکی دیگر از تیم های بالانشین جدول بازی خواهند کرد. تراکتور تبریز تیم سابق الهامی محسوب می شود، رویا رویی او  این مرتبه با مربی اسپانیایی دیدنی است، الهامی در بازی رفت یک امتیاز از تراکتور قربان بردیف  اهل روس گرفت و حالا با تراکتور مدل اسپانیایی مقابله خواهد کرد. 

تراکتور با خمز اسپانیایی 4 هفته است که بازنده نشده و حالا در بازی خارج از خانه به دنبال سومین برد متوالی است تا شاید از گل گهرسیرجان هم سبقت بگیرد به رده چهارم جدول صعود کند. قرمز پوشان تبریزی 29 امتیازی هستند و هوادار 22 امتیازی در رده نهم جدول ایستاده است. مسابقه دو تیم بدون تماشاگر در تهران برگزار خواهد شد و این مساله قطعا به سود میزبان است! زیرا تراکتور در تهران هم هواداران بسیاری دارد ولی تیم رقیب چنین امتیازی ندارد.

ذوب آهن اصفهان - ملوان انزلی؛ تارتار به دنبال شکار قو

ذوب آهن هفته هاست رنگ برد را ندیده و آخرین برد این تیم  در هفته دوازدهم نیم فصل اول مقابل آلومینیوم اراک رقم خورد تا ذوبی ها شرایط نامناسبی در جدول پیدا کنند و با 19 امتیاز روی پله سیزدهم جدول بایستند. آنهم در حالیکه در 5 هفته اخیر سه باخت داشته اند. مهدی تارتار به خوبی می داند برای عبور از بحران باید در این دیدار خانگی پیروز شود وگرنه ممکن است  در هفته های بعد رتبه های پایین تر را هم تجربه کند. البته تارتار معتقد است استرس نتایج اخیر باعث شده که بازیکنانش در گلزنی ناکام بمانند. 

ملوان انزلی که یکباره در نیم فصل دوم موتورش روشن شد و با 21 امتیاز به رده یازدهم جدول صعود کرد حالا می خواهد خود را جمع تیم های تک رقمی جدول برساند، شکست دادن ملوان کار راحتی نیست،بخصوص اینکه این تیم نیروی جوان و باانگیزه ای در اختیار دارد و شکار قو در نصف جهان کار راحتی نخواهد بود. بازی رفت دو تیم در انزلی برنده نداشت و با تساوی یک بر یک با پایان رسید.

گل گهرسیرجان - مس کرمان؛ دربی با حضور گزینه مربیگری تیم ملی!

دربی کرمان می تواند یکی از جنجالی ترین و جذاب ترین مسابقات هفته های اخیر شود. گل گهر هفته گذشته شکست دور از انتظار 4 بر یک را متحمل شد تا برای چهارمین هفته متوالی دستش به سه امتیاز نرسد! مس کرمان هم در یک دیدار جنجالی 3 بر 2 در خانه از استقلال شکست خورد. حالا این دوتیم کرمانی به دنبال جبران هستند البته مس 14 امتیازی در رده چهاردهم جدول ایستاده و همچنان در منطقه فانوس بدستان لیگ است و می خواهد از تیم های پایین جدول خود را جدا کند در حالیکه گل گهرسیرجان 30 امتیازی در رده چهارم جدول قرار گرفته و خود را یکی از مدعیان می داند. 

امیر قلعه نویی مدت هاست روزه سکوت گرفته و برخی این سکوتش را نشانه این می دانند که احتمال دارد او گزینه اصلی سرمربیگری تیم ملی باشد! مس کرمان هم فقط برای بقا می جنگد و فرزاد حسین خانی می داند مقابل تیم پرمهره قلعه نویی کار راحتی نخواهد داشت بازی رفت  دو تیم با تساوی پرگل2 بر 2 به پایان رسید. این مرتبه مساوی به درد گل گهر نمی خورد.

صنعت نفت آبادان - پرسپولیس؛ رونمایی از  ترکیب جدید سرخپوشان در برزیل؟

نفت آبادان با تابارز سرمربی برزیلی خود هم هنوز نتوانسته از قعر جدول جدا شود و در 5 هفته اخیر فقط دو امتیاز کسب کرده تا با یازده امتیاز در رده پانزدهم جدول لیگ بایستد و این هفته هم کار دشواری مقابل پرسپولیس تیم رده دوم جدول و از مدعیان قهرمانی دارد. سرخپوشان بعد از تساوی خانگی مقابل آلومینیوم اراک حسابی از داور شاکی بودند و اعتقاد داشتند اشتباه داور مانع برد آنها شد تا صدر جدول را از دست بدهند. یحیی گل محمدی حتی اعلام کرد: به دلیل این بی عدالتی! از هفته آینده پرسپولیس با بازیکنان امیدش به میدان خواهد رفت تصمیمی عجیب که از سوی مدیران باشگاه وتو شد. حتی پیشکسوتان باشگاه نیز اعلام کردند بعید است پرسپولیس با امیدهایش به آبادان برود و نفرات اصلی همراه تیم خواهند بود. حالا پرسپولیس زخمی در ابادان به دنبال برد است تا از سپاهان عقب نماند و سایه به سایه زردپوشان اصفهانی حرکت کند. پرسپولیس در بازی رفت 2 بر صفر نفت را شکست داد. 

تابارز از عملکرد بازیکنانش نفت رضایت ندارد و حتی پیش بینی نکرده که تیم در لیگ برتر می ماند یا نه اما قطعا این بازی برای آبادانی ها بسیار مهم است. نفتی ها هم معتقدند که پرسپولیس فقط با امیدهایش به آبادان سفر نخواهد کرد با این حال احتمال دارد پرسپولیس با ترکیبی جدید در برزیل ایران به میدان برود.پرسپولیس از خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران هم شکایت کرده  ولی در نهایت این پیام حیدری است که بازی را فردا قضاوت خواهد کرد پرسپولیس اگر نمی خواهد خیلی زود تسلیم سپاهان شود باید تا آخرین لحظه مردانه بجنگد و پرسپولیسی ها هم مثل تمامی تیم های دیگر باید بدانند فعلا که فوتبال ما VAR  ندارد و باید با اشتباه های داوران کنار بیایند! 

برنامه هفته نوزدهم لیگ برتر:

هفته نوزدهم؛ گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی – روز نیروی هوایی
سه شنبه 18 بهمن
آلومینیوم اراک- مس رفسنجان - ساعت 15- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
نساجی مازندران - پیکان تهران - ساعت 15- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
استقلال- نفت مسجد سلیمان - ساعت 15:30- ورزشگاه آزادی تهران
فولادخوزستان -فولاد مبارکه سپاهان - ساعت 18- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز
چهارشنبه 19 بهمن
هوادار تهران- تراکتورتبریز - ساعت 15- ورزشگاه پاس قوامین تهران
ذوب آهن اصفهان- ملوان انزلی - ساعت 15- ورزشگاه فولاد شهر اصفهان
گل گهرسیرجان -مس کرمان - ساعت 16- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
صنعت نفت آبادان- پرسپولیس - ساعت 18- ورزشگاه تختی آبادان

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول