کمیته رفاهی
 

وزیر ورزش: جامعه ورزش پای آرمان های امام و نظام محکم ایستاده اند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 174 ] - دوشنبه, 17 بهمن 1401
وزیر ورزش: جامعه ورزش پای آرمان های امام و نظام محکم ایستاده اند

 در ششمین روز از چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزارتخانه، روسای فدراسیون های ورزشی و ورزشکارا...

 در ششمین روز از چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزارتخانه، روسای فدراسیون های ورزشی و ورزشکاران رشته های مختلف با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، باران چشمه رئیس فدراسیون زورخانه ای، پاکدل رئیس فدراسیون هندبال و سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی از جمله نفرات حاضر در این مراسم بودند که با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام،  با آرمان های امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.

حمید سجادی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران بیان کرد: جامعه ورزش یک بار دیگر ثابت کردند پای آرمان های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی محکم ایستاده اند. ما ورزشی ها از بیانات اما راحل و یادگاری های او مطالب آموزنده و اثر گذاری را به یاد داریم. سخنان او وقتی فرموده بودند، "در تمام ابعاد  انسانی ورزش کنید و من ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم" را هیچ وقت فراموش نمی کنم. این جمله که من ورزشکار نیستم اما ورزشکاران را دوست دارم در ابتدا خیلی ما را به فکر وا داشت اما امروز خیلی به مفهموم این جمله پی می بریم.

 او ادامه داد: ورزشکاران واقعا در جامعه اثر گذار هستند و نیاز به دیده شدن و توجه دارند. باید مورد اعتنا قرار بگیرند. رهنمود های امام راحل نیز برای ما چراغ راه خواهد بود و نیاز است کنگره ای برگزار شود و رهنمودهای ایشان را برای نسل جدید و آینده ساز مرور کنیم و بزرگانی تشریف بیاورند و این سخنان را تفسیر کنند. هنوز سخنان ایشان آموزنده است. امروز همه جامعه ورزش با عشق به اینجا آمده اند. برای دولت مردمی آقای رییسی آرزوی توفیق داریم و این روزها سعی می کنند توفیقاتی را که در دولت سیزدهم داشتند را به نمایش بگذارند.

در این مراسم محمود پولادگر، معاون قهرمانی وزارت ورزش ضمن تبریک چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز جامعه ورزشکاران، رؤسای فدراسیون ها و مسوولین وزارت ورزش با حضور در مرقد امام مطهر بار دیگر با آرمان های امام تجدید میثاق کردند. این انقلاب با آرمان های امام شکل گرفت و تا آن زمان که مردم وفادار به آرمان های انقلاب باشند، این انقلاب پایدار خواهد بود.

پولادگر همچنین در پاسخ به این پرسش که امضای حکم رییس فدراسیون اسکواش چه زمانی انجام می شود، گفت: ان شاءالله انجام می شود و دست من نیست.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول