عزاداری

 

تاج: کی روش در فوتبال ما نسل سازی کرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 258 ] - دوشنبه, 17 بهمن 1401
تاج: کی روش در فوتبال ما نسل سازی کرد

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به همراه وزیر ورزش، اظهار داشت: جامعه ورزش هرسال برای بیعت با رهب...

مهدی تاج در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به همراه وزیر ورزش، اظهار داشت: جامعه ورزش هرسال برای بیعت با رهبری و امام به مرقد امام می آید. امسال شرایط ویژه بود و همه جامعه ورزش به صورت گسترده آمدند. به نظرم هرچه الان هست به برکت همین انقلاب است. ان شاالله مدیون خون شهدا و عزیزانی که در بهشت زهرا هستند و ایثارگری های همه شان را از نزدیک دیده ایم، نشویم. الان هم مقارن بود با کربلای 4 و کربلای 5، تجدید بیعتی با همه این عزیزان شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد خداحافظی کارلوس کی روش و آخرین وضعیت سرمربیگری تیم ملی کشورمان، گفت: فدراسیون کار درستی کرد و از کی روش به پاس زحماتی که کشید، تجلیل شد. 8سال در کشور کار و نسلی را ایجاد کرد. زحمات گسترده ای داشت. خودم معتقدم او زحمت کشید. دوستانی به فدراسیون منتقد بودند که آمدن کی روش خیلی مثبت نبود ولی دیدید؛ قطر که دستش برای آوردن یک سرمربی خیلی بزرگ باز است و امکانات مالی و لجستیکی دارد رفتند کی روش را آوردند. پس انتخاب فدراسیون نادرست نبود و مسیر درستی را رفت. ولی به هرجهت کی روش به آنجا رفت و الان فدراسیون باید دنبال یک سرمربی جدید باشد. این کار هم در حال انجام است ولی اینکه زمان دقیقش را بگویم شاید خیلی عملیاتی نباشد.

وی در مورد اینکه آیا انتخاب سرمربی تیم ملی در سال جاری اتفاق می افتد یا سال آینده، عنوان کرد: به دنبال انجام این کار هستیم. هر وقت نهایی شد و هیات رئیسه تصویب کرد، اعلام می کنیم.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول