عزاداری

 

جهانبخش: با همین ذهنیت به سمت قهرمانی می رویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 242 ] - دوشنبه, 17 بهمن 1401
جهانبخش: با همین ذهنیت به سمت قهرمانی می رویم

در رقابت های لیگ هلند، علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل آیندهوون شاهکار به پا کرد و توانست در 28 دقیقه به عنوان یار تعویضی 2 گل به ثمر رساند و بازی باخته فاینورد...

در رقابت های لیگ هلند، علیرضا جهانبخش در دیدار مقابل آیندهوون شاهکار به پا کرد و توانست در 28 دقیقه به عنوان یار تعویضی 2 گل به ثمر رساند و بازی باخته فاینورد را به تساوی کشاند.

جهانبخش پس از سال 2008 به اولین بازی تاریخ فاینورد بدل شد که توانست به عنوان یار تعویضی 2 گل به ثمر رساند.

ستاره ایران پس از این درخشش در مصاحبه با سایت تلویزیونی فاینورد گفت: آنها همیشه از ما عقب هستند. از زمانی که من به اینجا آمدم، بازی های خانگی واقعا احساسی متفاوت دارند. می دانم چقدر نمایش فاینورد برای مردم اینجا اهمیت دارد به خصوص این فصل که از ابتدا در اوج و صدر بودیم. هواداران در بازی های خانگی و خارج از خانه با شور و هیجان بازی را تماشا می کنند.

وی ادامه داد: ابدا روی ما فشاری نیست. ما بازی به بازی جلو می رویم. درست است که صدر را حفظ کردن بسیار کار سختی است ولی من فکر می کنم ما کیفیت کافی داریم تا در صدر بمانیم. فصل طولانی است و ما در تلاشیم بازی به بازی پیش رویم و برای برد به میدان برویم.

جهانبخش در خصوص گل دوم خود در دقیقه 6+90 گفت: باورنکردنی بود. من فکر می کنم ما در این بازی 35 شوت زدیم در حالی که حریف (آیندهوون) 5 یا 6 شوت به سمت دروازه ما زد. من فکر می کنم می توانستیم 3 امتیاز بازی را دریافت کنیم و 2 امتیاز را از دست دادیم. تعویضی ها امشب عالی کار کردند.

ستاره ایرانی فاینورد گفت: فکر می کنم در نیمه اول این احساس را داشتیم که می توانیم هر لحظه موقعیت هایی ایجاد کنیم. بعد از کارت قرمز ما واقعاً با تمام قوا پیش رفتیم. ذهنیت در تیم ما باورنکردنی است. بعد از 2-2 هنوز هم می خواستم پیش بروم ولی نشد. ما باید به این روند ادامه دهیم. خوشبختانه ذهنیتمان به ما کمک خواهد کرد تا قهرمان شویم.

پایان پیام/

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول