کمیته رفاهی
 

واکنش صریح وزیر به اظهارات گل محمدی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 229 ] - یکشنبه, 16 بهمن 1401
واکنش صریح وزیر به اظهارات گل محمدی

 سیدحمید سجادی در پایان مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی درخصوص تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال، اظهار داشت: م...

 سیدحمید سجادی در پایان مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی درخصوص تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال، اظهار داشت: من از تاج و همینطور نبی خواهش کردم با همکاری هیأت رئیسه و کسانی که قرار است تصمیم گیری کنند و احتمالاً نشست فنی و گزینه هایی روی میز دارند، زودتر به نتیجه برسند, چون ما هر چقدر زودتر تعیین و تکلیف کنیم می توانیم بهتر و زودتر کمک کنیم تا تکلیف کادرفنی تیم امید هم روشن شود.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: همه ما خیلی علاقه مندیم که پس از پیروزی انقلاب یک بار تیم امید به المپیک راه پیدا کند؛ این خوب نیست که فوتبال ما بعد از انقلاب به المپیک نرفته است. باید سعی کنیم اتفاقات خوبی بیفتد و امیدوارم زودتر تعیین و تکلیف شود.

وی در خصوص اظهارات اخیر یحیی گل محمدی، مبنی بر اینکه از بالا نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود، تصریح کرد: نمی توانم فرمایش وی را قضاوت کنم، اما وزارت ورزش همیشه حامی تمام ورزش کشور است و ما تلاش کردیم از رنگی شدن وزارت پرهیز کنیم. هر کسی که مسئول وزارت ورزش یا سازمان تربیت بدنی بوده، او را به شوخی به یک رنگ منتسب کردند.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: هر کسی می تواند نظرات خود را عنوان کند، اما ما تلاش می کنیم عدالت برقرار شود. صحبت های گل محمدی را نشنیدم، اما در وزارت ورزش سعی می کنیم ورزش کشور همه جانبه در توسعه باشد و آنچه در توان داریم، برای رونق ورزش کمک می کنیم. برای ما فرقی نمی کند و سعی می کنیم شرایط برای همه یکسان باشد

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول