کمیته رفاهی
 

گل محمدی: هیچ توهینی به مردم خوب خوزستان نکردم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 128 ] - سه شنبه, 11 بهمن 1401
گل محمدی: هیچ توهینی به مردم خوب خوزستان نکردم

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و آلومینیوم در هفته هجدهم لیگ برتر، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید به خاطر زلزله آذربایجان غربی و شهر خوی تسلی...

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و آلومینیوم در هفته هجدهم لیگ برتر، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید به خاطر زلزله آذربایجان غربی و شهر خوی تسلیت بگویم. مردم در شرایط سختی هستند، از لحاظ سرما، وضعیت مسکن و گرمایشی مشکل دارند و امیدوارم هرچه سریع تر این مشکلات برطرف شود. و از همین تریبون از مردم و مسئولان می خواهم مشکلات زلزله زدگان را هرچه سریع تر برطرف کنند. ما هم در باشگاه پرسپولیس هر کمکی از دست مان برآید انجام می دهیم و هفته آینده اولین کمک باشگاه به این منطقه ارسال می شود.

وی در خصوص دیدار فردا گفت: بازی خیلی مشکلی را پیش رو داریم و با توجه به شرایط جدول و وضعیتی که برای ماندن در صدر جدول پیش رو داریم، قطعا کسب 3 امتیاز بازی فردا هدف اصلی ما است و امیدواریم این اتفاق هم بیفتد . مقابل آلومینیوم که تیمی قابل احترام و همیشه حریفی سخت برای رقیبش بوده، قرار خواهیم گرفت. واقعا بازی راحتی نیست و یکی از سخت ترین دیدارهای لیگ است . هر تیمی جلوی آلومینیوم بازی دارد، به سختی کار پی می برد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم فردا بتوانیم تمرکز خوبی مقابل آلومینیوم داشته باشیم. قطعا فوتبال هجومی از تیم ما خواهید دید و از آن طرف هم از حضور هواداران خوشحال هستیم.

بی صبرانه منتظر حضور گرم هواداران پس از مدت ها غیبت آنها هستیم. امیدوارم فردا بتوانم شاهد یک بازی خوب از طرف پرسپولیس باشم.

گل محمدی در خصوص اتفاقات اخیر لیگ برتر و اینکه ظاهرا هرچه نیمکت ها شلوغ تر باشد، تیم ها بهتر نتیجه می گیرند و آیا این موضوع به فوتبال ما در درازمدت ضربه نخواهد زد، توضیح داد: ما مربیان وظیفه داریم تمرکزمان روی بحث فنی باشد. به ویژه در کنار زمین احتیاج به تمرکز خیلی بیشتری برای ایجاد تغییرها و تعویض ها داریم. شرایطی که ممکن است در برخی از بازی ها پیش بیاید، باید جایی تمام شود. اصلا در فوتبال حرفه ای اروپا چنین مسائلی را نمی بینیم. اعضای کادر فنی تیم ها فقط روی بازی تمرکز می کنند و امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم. برای فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی، سازمان لیگ، کمیته اخلاق و سازمان لیگ باید خیلی مهم باشد که این مسائل را کنترل کنند. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقی نباشیم. 

وی در مورد اینکه بازی پرسپولیس در هفته هفدهم یک روز پس از استقلال برگزار شد اما اکنون این تیم باید یک روز پیش از حریفش در هفته هجدهم به زمین برود، پاسخ داد: از باشگاه خواسته ام در مورد برنامه ریزی مسابقات با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ صحبت کند، متأسفانه اتفاقاتی می افتد و برنامه های عجیب و غریبی برای پرسپولیس در نظر گرفته می شود که فقط ما از آن آسیب می بینیم. با خود سهیل مهدی هم صحبت کردم، از باشگاه نیز خواستم نسبت به این مسائل مقداری حساس تر باشد. مهم است تیم ها با استراحت خوب و در ساعت مناسب مقابل رقیبان قرار بگیرند. نمی دانم اصلا چرا چنین برنامه هایی اتفاق می افتد. جوری برنامه ریزی کردند که تیم ما باید 5-4 روز بعد و تیمی دیگر یک هفته بعد بازی کند. دلیل این اتفاق را نمی دانم. ممکن است در یک ماه آینده یا شاید هم نزدیک تر شرایط خیلی سخت تری برای ما به وجود بیاید، زیرا پیش برنامه هایی داده اند که واقعا جای تأسف دارد. امیدوارم این مسائل هرچه سریع تر برطرف شود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مسدود بودن حساب این باشگاه و اینکه آیا وعده ای برای باز شدن این حساب داده اند، اظهار داشت: متأسفانه این حساب مدتی بسته است اما در صدد هستند که آن را هرچه سریع تر باز کنند. من اطلاع خاصی ندارم و اگر این سوال را از درویش و مدیریت پرسپولیس بپرسید بهتر جواب می دهند. 

گل محمدی در مورد جذب لئوناردو پریرا، عنوان کرد: او را بازیکن خوبی دیدیم و فکر می کنم می تواند به پرسپولیس کمک کند. یک سال و نیمه با این بازیکن قرارداد بستیم و صبح زود فردا وارد کشور ما خواهد شد تا کارهای اولیه انجام شود. لئورنادو چند ماهی است از مسابقات دور بوده و به صورت انفرادی تمرین کرده، باید سعی کنیم هرچه سریع تر با تمریناتی که برای وی در نظر گرفته ایم، از لحاظ شرایط جسمانی پریرا را به بازی برسانیم. امیدوارم بتواند به تیم کمک کند. 

وی در خصوص اظهارات حسین کعبی و محمد علوی پس از دیدار سرخ پوشان مقابل فولاد و استوری جواد نکونام، و اینکه آیا مدیر تیم حریف اعلام کرده قصد داشتم گل محمدی را بزنم، اظهار داشت: بعد از بازی مصاحبه ای در کنفرانس خبری کردم که تنها مصاحبه من پس از آن مسابقه بود. بازی با فولاد تمام شد و 3 امتیاز را واگذار کردیم. البته اتفاقات عجیب و غریبی افتاد و همه در جریان آن هستید. متأسفانه دوستان صحبت هایی کردند که اصلا واقعیت نداشت. هیچ توهینی به مردم خوب خوزستان نکردم. سه سال آنجا بودم و فوتبالم را مدیون مردم خوب خوزستان هستم.

گل محمدی ادامه داد: با آمادگی کامل به اهواز رفتم، در همه بازی ها نیز برای فولاد بازی کردم. این تیم در آن زمان شرایط خیلی بدی داشت و خطر سقوط را احساس می کرد. با نفراتی مثل نعیم سعداوی، حسین عبدی، و بهنام سراج توانستیم فولاد را در لیگ نگه داریم و سال بعد نیز پایه های قهرمانی اش را چیدیم. نقش کوچکی در فوتبال خوزستان داشتیم. از طرفی باشگاه فولاد نیز کمک زیادی به همه ما و فوتبال ایران کرده، همیشه خودمان را مدیون فوتبال خوزستان و مردم خوب این استان می دانیم. هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم در هر تیمی باشم، نسبت به این مردم اهانت کنم. هیچ وقت چنین اتفاقی نخواهد افتاد. قطعا اشتباهی شده، می خواستم پس از بازی هم در این مورد صحبت کنم، اما به دلیل شرایط موجود خیلی نخواستم وارد جزئیات شوم. الان هم به این دلیل که سوال پرسیدید جواب دادم. دیدار با فولاد تمام شد و چیزی که اکنون برای ما مهم است داشتن تمرکز برای دیدار با آلومینیوم است.

وی در مورد اظهارنظر مهدی رحمتی مبنی بر اینکه امیدوارم فردا داور بهترین عملکرد را داشته باشد، گفت: داوری واقعا بحث مهمی در فوتبال ما است. چه زمانی که بازی می کردم و چه وقتی مربیگری کرده ام، همیشه سعی کرده ام برای داوران احترام قائل شوم و الان هم احترام قائل هستم، اما شرایط داوری ما اکنون سخت است. آنها در خیلی از بازی ها برای ارتباط خوب گرفتن با هم هدست ندارند، چه به رسد به VAR. چند ماه قبل گفتند قرار است این سیستم از نیم فصل بیاید، اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده، متأسفانه مصاحبه هایی کردند که واقعیت نداشت. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: شرایط داوری ما سخت است، برای ما این موضوع مهم است که بتوانیم فضا را برای داوران خوب و امنیتی کنیم تا بتوانند با خیال راحت سوت بزنند و شرایط آرامی داشته باشند. در چند دیدار اخیر هم که بردیم، تصاویر و نظرات کارشناسان موجود است که گفتند داوری به ضرر پرسپولیس بوده، اما سعی کردیم زیاد در باره این مسائل صحبت نکنیم تا تمرکز داوران بهم نریزد، اما متأسفانه در بازی اخیر این اتفاق افتاد و موعود بنیادی فر خیلی راحت از پنالتی ما گذشت.

گل محمدی ادامه داد: اگر پس از بازی را ببینید، متوجه می شوید آن گونه که باید و شاید خیلی در بحث داوری مانور ندادیم. اگر برخی عزیزان دیگر بودند شاید داور را تهدید می کردند و اتفاق بدتری می افتاد. فقط سعی کردیم احترام تیم داوری را نگه داریم. هیچ وقت دوست نداریم در مورد آنها اجحاف شود و داور را تحت فشار مصاحبه یا تبلیغات قرار بدهیم. نمی خواهیم قبل و بعد از بازی در نشست های خبری داور را تحت فشار بگذاریم. 

ادامه دارد...

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول