کمیته رفاهی
 

اصولی: تیم ملی فوتسال بانوان با اقتدار و صلابت قهرمان شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 187 ] - سه شنبه, 11 بهمن 1401
اصولی: تیم ملی فوتسال بانوان با اقتدار و صلابت قهرمان شد

 تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان روز گذشته در سومین و آخرین بازی خود در مسابقات کافا با برتری 5 بر 4 مقابل ازبکستان به قهرمانی این تورنمنت دست یافت. این در...

 تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان روز گذشته در سومین و آخرین بازی خود در مسابقات کافا با برتری 5 بر 4 مقابل ازبکستان به قهرمانی این تورنمنت دست یافت.

این در شرایطی است که پس از اتمام این مسابقه و قهرمانی شاگردان فروزان سلیمانی، در شرایطی که بانوان فوتسالیست کشورمان در حال شادی و برگزاری جشن قهرمانی بودند، شبکه ضد ایرانی سعودی اینترنشنال در ادامه دروغ پردازی های خود علیه کشورمان این بار باز هم یک خبر مبنی بر سرود نخواندن ملی پوشان قبل از بازی با ازبکستان را مطرح کرد.

این در شرایطی است که اعضای تیم ملی فوتسال که قبل از هر بازی با تشکیل یک حلقه اتحاد، نام زیبای ایران را فریاد می زدند، قبل از دیدار با ازبکستان سرود ملی را همخوانی کرده و پیش از این مسابقه نیز به جشن و شادی در سالن محل برگزاری مسابقات پرداختند.

احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون و رئیس کمیته فوتسال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در رقابت های کافا 2023 را تبریک می گویم. دختران ما با درخشش و اقتدار بسیار بالایی توانستند قهرمان این تورنمنت شوند. فوتسال  ما در آقایان و بانوان همیشه در آسیا و جهان حرف برای گفتن داشته و با اقتدار در میادین مختلف تیم های ما حضور پیدا کرده اند.

وی افزود: این قهرمانی هم که توسط دختران ما به وقوع پیوست، به مردم عزیز کشورمان و بانوان سرافراز ایرانی تقدیم می شود. بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان ایران، نمایندگان و سربازان ملت، مردم و مدافعان پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی در عرصه ها و میادین بین المللی هستند. موضوع مهم برای این عزیزان کسب افتخار و قهرمانی برای ایران و شادی مردم کشورمان است. به همین دلیل با اقتدار، قدرت، صلابت، ایمان و اعتقاد به خدا و توسل به توکل به ائمه اطهار توانستند در این میدان هم سرافراز باشند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در این میان بار دیگر بدخواهان ملت ایران، با وارونه جلوه دادن برخی اتفاقات سعی در به حاشیه راندن این قهرمانی داشتند و بحث همخوانی نکردن سرود ملی را مطرح کردند. در شرایطی که در فیلم های منتشره مشخص است ملی پوشان کشورمان سرود پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواندند و با شادی و صلابت پرچم سه رنگ کشورمان را برافراشتند. در سالن نیز دور افتخار زدند و این مایه سربلندی همه بانوان، دختران و حتی مردان ایرانی در همه جای دنیا است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول