عزاداری

 

فشار هواداران جواب داد؛ قیمت بلیت ها ارزان شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 236 ] - دوشنبه, 10 بهمن 1401
فشار هواداران جواب داد؛ قیمت بلیت ها ارزان شد

هفته گذشته شرایط برای بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها فراهم شد و بعد از مدت ها چشم انتظاری سرانجام هواداران توانستند از نزدیک نظاره گر مسابقه تیم محبوب شان باش...

هفته گذشته شرایط برای بازگشت تماشاگران به ورزشگاه ها فراهم شد و بعد از مدت ها چشم انتظاری سرانجام هواداران توانستند از نزدیک نظاره گر مسابقه تیم محبوب شان باشند، هر چند که تقابل فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه شهدای فولاد بدون حضور تماشاگران به انجام رسید اما در سایر دیدارها، تماشاگران مجوز حضور در ورزشگاه را داشتند و حضور آن ها باعث جذاب تر شدن رقابت های لیگ بیست ودوم شود.

استقلالی ها در روز برتری 4 گله تیم شان استقبالی حدوداً 5 هزار نفری از بازی تیم شان داشتند، البته که حضور کم تعداد آبی ها در ورزشگاه آزادی 2 علت مشخص داشت؛ محدودیت ظرفیت و البته بلیت های گران. فدراسیون فوتبال با استناد به دستور وزارت ورزش، مجوز حضور 30 درصدی تماشاگران را صادر کرده اما هفته گذشته باتوجه به مشکلات زیرساختی ورزشگاه آزادی، فقط مجوز حضور 5 هزار تماشاگر صادر شد، هر چند که بلیت های گران قیمت ورزشگاه خبرساز شده بود.

تخفیف 50 درصدی سرخ ها برای جایگاه ویژه

باشگاه پرسپولیس صبح امروز در اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد که سامانه بلیت فروشی برای دیدار با آلومینیوم اراک در هفته هجدهم، آغاز به کار کرده و هواداران پرسپولیس می توانند برای تماشای دیدار تیم مورد علاقه شان اقدام به خرید بلیت کنند. باتوجه به عدم صدور مجوز حضور تماشاگران در طبقه دوم ورزشگاه آزادی و همچنین مشکلات زیرساختی ورزشگاه در طبقه اول، تنها مجوز فروش بلیت برای حدود 5 هزار تماشاگر صادر شده است.

استقلالی ها هفته گذشته مبلغ جایگاه ویژه را یک میلیون تومان اعلام کرده بودند که در فضای مجازی این میزان خبرساز شده بود اما حالا باشگاه پرسپولیس با تخفیفی 50 درصدی، هزینه بلیت جایگاه ویژه را 500 هزار تومان اعلام کرده است. برای روبه روی جایگاه 150 هزار تومان و برای جایگاه ها پشت دروازه ها هم 50 هزار تومان هزینه بلیت تعیین شده است.

هواداران پرسپولیس آخرین بار در هفته چهارم و در دیدار با صنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند؛ مسابقه ای که با برتری 2 گله سرخ پوشان پایتخت با درخشش یورگن لوکادیا به پایان رسید و حالا در بازگشت دوباره هواداران سرخ پوش به ورزشگاه، خبری از ستاره هلندی نیست و هواداران چشم انتظار رونمایی از ستاره برزیلی تیم شان هستند.

سازمان لیگ مجوز برگزاری سایر دیدارهای هفته هجدهم را هم با حضور تماشاگران صادر کرده و روز گذشته هم باشگاه سپاهان با صدور بیانیه ای رسمی اعلام کرد که دیدار حساس این تیم برابر گل گهر سیرجان با حضور تماشاگر برگزار خواهد شد و 30 درصد ظرفیت ورزشگاه نقش جهان در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول