کمیته رفاهی
 

ستاره تراکتور ارزان تر از بُنجل های گران قیمت لیگ!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 108 ] - دوشنبه, 10 بهمن 1401
ستاره تراکتور ارزان تر از بُنجل های گران قیمت لیگ!

، ریکاردو آلوز؛ ستاره پرتغالی بی چون و چرای لیگ برتر در فصل بیست و دوم است. بازیکنی که با پاس های تک ضرب خود دلیل اصلی موفقیت این روزهای تراکتور و یکی از با ک...

، ریکاردو آلوز؛ ستاره پرتغالی بی چون و چرای لیگ برتر در فصل بیست و دوم است. بازیکنی که با پاس های تک ضرب خود دلیل اصلی موفقیت این روزهای تراکتور و یکی از با کیفیت ترین بازیکنان خارجی تاریخ لیگ برتر به حساب می آید. این بازیکن پرتغالی که در نقل و انتقالات زمستانی نیز مشتری های زیادی داشت، در نهایت قرارداد خود را با تراکتور سه فصل دیگر تمدید کرد تا خیال پُر شورهای تبریزی از حفظ او راحت باشد.


نکته جالب درباره آلوز رقم قرارداد او با باشگاه تراکتور در ابتدای فصل است؛ بازیکنی که یکی از کمترین قراردادها در بین خارجی های لیگ برتر را داشت، حالا ستاره لیگ برتر شده و تقریباً روی اکثر گل های تراکتور نقش اصلی را ایفا می کند. او در حالی این روزها می درخشد که با مبلغی پایین تر از برخی بازیکنان بی کیفیت و بُنجل خارجی در لیگ برتر مشغول بازی است.

هافبک پرتغالی تراکتور که تعداد پاس گل هایش در فصل جاری به 10 رسیده، ابتدای فصل با نظر قربان بردیف سرمربی وقت تراکتور، با قراردادی به ارزش حدود 250 هزار یورو به تراکتور پیوست و ارزان ترین خرید خارجی سرخ ها در ابتدای فصل لقب گرفت. باشگاه تبریزی اما در نیم فصل و زمانی که آلوز با پیشنهادات متعدد و سنگین تیم های دیگر مواجه شد؛ با افزایش رقم قرارداد این بازیکن او را مجاب به تمدید قرارداد سه ساله کرد.

تراکتور که در سالیان اخیر همواره خریدهای خارجی بی کیفیت اما گران قیمتی داشت؛ در این فصل ترک عادت کرد و علاوه بر ریکاردو آلوز که سابقه بازی در تیم های ملی پایه پرتغال را در کارنامه دارد، صفا هادی و گوستاوو را نیز به عنوان دو بازیکن تأثیرگذار در ترکیب تیمش دارد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول