ضرورت حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه های کشور

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 304 ] - یکشنبه, 2 بهمن 1401
ضرورت حضور هواداران فوتبال در ورزشگاه های کشور

در جلسه مشترک جمعیت حامیان هواداران فوتبال و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران بر حضور تماشاگران در ورزشگاه های کشور تاکید شد.در جلسه ی هیئت مدیره، معاونان و مشاوران جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی که عصر دیروز با حضور آقای دکتر علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به همراه معاونت ورزشی ایشان در محل آن اداره کل برگزار شد، مراتب حمایت این جمعیت در خصوص حضور تماشاگران و هواداران فوتبال در ورزشگاه های کشور مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.
  در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای گرانقدر به نقش فوتبال در عرصه های مختلف فرهنگی اقتصادی و همچنین تاثیر نقش بازیکنان و رعایت قوانین حاکم بر فوتبال بر بهبود روند رو به رشد این رشته ی فرا ورزشی پرداخت. وی با توجه به نظر مساعد مدیران بالادستی در جلسات برگزار شده، نسبت به بازگشت هواداران به ورزشگاه ها در روزهای آتی ابراز امیدواری کردند. 
شایان ذکر است در این جلسه معاونت های فرهنگی و رؤسای کانون هواداران باشگاه های فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال تهران و همچنین دبیر فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور مباحثی را پیرامون حمایت از حضور هواداران با تاکید بر ایجاد زیرساخت های کنترلی و تفکیف وظایف در حوزه های مختلف، مطالبی را ارایه دادتد.
 در پایان محمدرضا تهرانی، رئیس هیئت مدیره جمعیت نیز با تکیه بر وحدت و همدلی در خصوص ضرورت ایجاد بستر مناسب توسط مسئولان ذیربط در تمامی ابعاد برای حضور هواداران و تماشاگران در ورزشگاه ها مطالبی را ارایه نمودند.
《● معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ●》


مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول