عزاداری

 

جهانبخش: زندگی در ایران را دوست دارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 267 ] - یکشنبه, 2 بهمن 1401
جهانبخش: زندگی در ایران را دوست دارم

تیم فوتبال فاینورد امشب (یکشنبه) مقابل آژاکس در هفته هفدهم اردویژه هلند قرار می گیرد. در  همین رابطه علیرضا جهانبخش درباره این بازی حساس، گفت: وضعیت تیم ...

تیم فوتبال فاینورد امشب (یکشنبه) مقابل آژاکس در هفته هفدهم اردویژه هلند قرار می گیرد.

در  همین رابطه علیرضا جهانبخش درباره این بازی حساس، گفت: وضعیت تیم ما خوب است. ما در 3 بازی اخیر عملکرد خوبی داشتیم. آماده سازی ویژه ای برای دیدار با آژاکس داشتیم.

ستاره ایرانی درباره بیشتر بودن تعداد فالوورهایش نسبت به صفحه باشگاه فاینورد این طور واکنش نشان داد: من به این  چیزها عادت دارم. تعداد دنبال کننده های زیاد هم خوبی دارد هم بدی. وقتی سنم پایین تر بود نسبت به انتقادها در فضای مجازی ناراحت می شدم ولی الان با این قضایا راحت تر کنار می آیم.

جهانبخش درباره زندگی در هلند و ایران این طور گفت: من هر دو کشور را دوست دارم. ایران همیشه پشتیبانم بوده و هست. همیشه وقتی برای  خرید در ایران بیرون می روم همه مردم ایران  به من لطف دارند و نمی خواهند از من پولی بگیرند. من آدم آرامی هستم و آرامش را دوست دارم.

زندگی در هر دو کشور را دوست دارم. ایران همیشه حامی من بوده و هست. در ایران وقتی برای غذا خوردن یا خرید به بیرون از خانه می روم، همه دوست دارند که بابت خریدهایم پولی از من نگیرند. من اما آدم آرامی هستم. دوست دارم در محیط آرامی باشم و برای خودم وقت بگذارم.

کاپیتان تیم ملی در پیش بینی نتیجه بازی حساس امشب این طور گفت: نمی توانم پیش بینی کنم ولی ما به دنبال کسب 3 امتیاز بازی هستیم.

فاینورد اکنون با 37 امتیاز صدرنشین لیگ هلند است. آلکمار 33 امتیازی و آژاکس 32 امتیازی به ترتیب در رده دوم و سوم قرار دارند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول