عزاداری

 

مجوز بازگشت تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 206 ] - جمعه, 30 دی 1401
مجوز بازگشت تماشاگران به لیگ برتر فوتبال صادر شد

بعد از گذشت چندین ماه از غیبت تماشاگران در استادیوم های فوتبال، دیروز مس رفسنجان شاهد حضور تماشاگران خود در دیدار خانگی با نساجی بود. مس که در هفته پانزدهم هم...

بعد از گذشت چندین ماه از غیبت تماشاگران در استادیوم های فوتبال، دیروز مس رفسنجان شاهد حضور تماشاگران خود در دیدار خانگی با نساجی بود. مس که در هفته پانزدهم هم میزبان تعداد معدودی از تماشاگران خود بود، روز گذشته در دیدار با نساجی که در شروع نیم فصل دوم لیگ برتر برگزار شد، در حضور تماشاگران به میدان رفتند. 

در ماه های گذشته برخی تماشاگران و هواداران منتسب به مسئولان و عوامل تیم ها به طور غیر رسمی در ورزشگاه ها حاضر شده بودند اما اکنون نهادهای مربوطه به فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند می توانند اقدامات لازم برای حضور مجدد تماشاگران را انجام دهند. 

اکنون سازمان لیگ با عبور از هفته شانزدهم که دیروز آغاز شده و امروز و فردا هم دنبال خواهد شد، برای هفته هفدهم لیگ برتر برنامه ریزی خواهد کرد تا شهرهایی که میزبان بازی های لیگ برتر هستند، تماشاگران بیشتری را در ورزشگاه ها ببینند. 

سازمان لیگ در طول چند ماه گذشته اعلام کرده بود تصمیم برای غیبت تماشاگران در ورزشگاه ها از سوی این سازمان نبوده و تابع تصمیمات نهادهای بالا دستی است. 

تا پیش از اتفاقات اخیر اقدامات لازم برای حضور تماشاگران زن و مرد در دیدارهای خانگی استقلال و پرسپولیس انجام شده بود و تیم های استقلال در هفته های سوم، پنجم و ششم و پرسپولیس در هفته چهارم میزبان تماشاگران خود بودند.

بازی ها از هفته هفتم لیگ برتر یعنی 16 مهر بدون تماشاگر برگزار شده است. 

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول