کمیته رفاهی
 

اتفاق عجیب در لیگ یک ایران/ فرود هلیکوپتر در زمین بازی + عکس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 170 ] - چهارشنبه, 28 دی 1401
اتفاق عجیب در لیگ یک ایران/ فرود هلیکوپتر در زمین بازی + عکس

 در حالی که قرار بود هفته هجدهم لیگ یک فوتبال ایران پس از حدود یک ماه تعطیلی امروز (چهارشنبه) از سر گرفته شود، 2 اتفاق عجیب و جالب در شهرهای ساوه و آستار...

 در حالی که قرار بود هفته هجدهم لیگ یک فوتبال ایران پس از حدود یک ماه تعطیلی امروز (چهارشنبه) از سر گرفته شود، 2 اتفاق عجیب و جالب در شهرهای ساوه و آستارا رخ داد.


در حالی که قرار بود خوشه طلایی ساوه از ساعت 14 در ورزشگاه اختصاصی خودش برابر شمس آذر به میدان برود، در زمین حاضر نشد و گفته می شود اصلی ترین دلیل این قضیه، مشکلات مالی تیم ساوه ای است. تیم مهمان یعنی شمس آذر قزوین صدرنشین در ورزشگاه حضور یافته و با حاضر نشدن میزبانش مواجه شده است. نتیجه این بازی به احتمال زیاد با نتیجه 3 بر صفر به سود شمس آذر اعلام خواهد شد.


پرویزی، مدیرعامل خوشه طلایی، در گفت وگو با ایسنا ضمن تایید حاضر نشدن تیمش در زمین، در خصوص دلیل آن گفت: دلیل این قضیه مشکلات مالی نبوده اما نمی توانم بیشتر از این صحبت کنم و حرف بزنم!


اتفاقات عجیب امروز لیگ یک/ فرود هلیکوپتر در ورزشگاه و حاضر نشدن خوشه طلایی در زمین


در دیگر اتفاق عجیب امروز، دقایقی قبل از دیدار شهرداری آستارا و مس شهر بابک، تعدادی از مسئولان راه آهن کشور برای افتتاح خط ریلی شهر آستارا با 2 فروند هلیکوپتر به این شهر آمدند و در زمین اختصاصی باشگاه شهرداری آستارا فرود آمدند. این اتفاق سبب شد که بازی شهرداری آستارا و مس شهر بابک که قرار بود از ساعت 14 آغاز شود، با 40 دقیقه تاخیر برگزار شود.


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول