تاج:پرسپولیس و استقلال نباید از سایر باشگاه ها عقب بمانند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 279 ] - دوشنبه, 26 دی 1401
تاج:پرسپولیس و استقلال نباید از سایر باشگاه ها عقب بمانند

 نشست نهایی مربوط به تکنولوژی کمک داور ویدیویی به دعوت رئیس فدراسیون فوتبال و با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان،رئیس شرکت تو...

 نشست نهایی مربوط به تکنولوژی کمک داور ویدیویی به دعوت رئیس فدراسیون فوتبال و با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان،رئیس شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی،مدیرعامل های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال،دبیرکل فدراسیون فوتبال،رئیس سازمان لیگ و جمع دیگری از مسولان مرتبط برگزار شد.
 در این جلسه، بحث مفصلی درباره موضوع ضرورت تجهیز ورزشگاه آزادی،ورزشگاه میزبان بازی های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به تکنولوژی کمک داور ویدیویی صورت گرفت و موارد مربوط به آن توسط حاضران به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

همچنین مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست عنوان کرد: موضوع تجهیز ورزشگاه ها به سیستم کمک داور ویدیویی جزو الزامات اساسی و قطعی موردنظر فدراسیون است. با توجه به این موضوع، پرسپولیس و استقلال با خیل عظیم هوادارانی که دارند نباید از سایر باشگاه ها که فعالانه در این زمینه اقدامات مرتبط را انجام داده اند عقب بیفتند.

وی افزود:در صورت عدم نصب تجهیزات مرتبط با کمک داور ویدیویی در ورزشگاه آزادی در آینده،بازی های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به ناچار در ورزشگاه های دیگر کشور که به این سیستم مجهزند برگزار خواهد شد.بنابراین تاکید ما ضرورت آماده سازی ورزشگاه آزادی است.

بر این اساس،در ادامه جلسه با ارائه توضیحاتی از سوی مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال،مقرر گردید منابع لازم جهت فرایند مربوط به نصب تجهیزات کمک داور ویدیویی در ورزشگاه آزادی فراهم شود تا این دو باشگاه بتوانند در رقابت هایی که میزبان محسوب می شوند از این تکنولوژی بهره ببرند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول