کمیته رفاهی
 

برد مقابل عربستان هم برانکو را نجات نداد+عکس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 214 ] - شنبه, 24 دی 1401
برد مقابل عربستان هم برانکو را نجات نداد+عکس

تیم ملی فوتبال عمان این روزها زیرنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در مسابقات کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در بصره حضور دارد. انتقادها از برانکو در ر...

تیم ملی فوتبال عمان این روزها زیرنظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در مسابقات کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس در بصره حضور دارد.

انتقادها از برانکو در رسانه های عمان در این مسابقات زیاده شده و برخی از خبرنگاران این کشور معتقد هستند سیستم بازی برانکو برای عمان در این تورنمنت مناسب نیست.

بعد از برد سخت برانکو مقابل یمن ضعیف ترین تیم تورنمنت با نتیجه 3 بر 2 انتقادها از سرمربی سابق پرسپولیس زیاد شد.

در بازی اخیر برانکو با هدایت عمان موفق شد یک برد سخت دیگر کسب کند. عربستان که با تیم امیدهای خود به این تورنمنت آمده بود با نتیجه 2 بر یک از عمان شکست خورد.

برانکو با وجود برد عربستان و رسیدن به نیمه نهایی این تورنمنت ولی همچنان زیرتیغ انتقادهای خبرنگاران عمانی قرار دارد.

در این زمینه ذیاب البلوشی خبرنگار مطرح عمانی سایت «الکوره» از تاکتیک برانکو انتقاد کرد و گفت: بحران تاکتیکی، بازی درهم برهم، اشتباهات فردی زیاد و تغییرات غیرقابل فهم برانکو در بازی! نتیجه این عملکرد پیروزی سخت مقابل عربستان در بازی سوم با رهبری نجات دهنده همیشگی عمان یعنی ابراهیم المخیفی بود!

بدر الغیثی دیگر خبرنگار عمانی به شدت از ترس برانکو و حضور با سیستم دفاعی مقابل تیم جوانان عربستان انتقاد کرد و نوشت: من متوجه نمی شویم ما مقابل تیم ملی آرژانتین بازی کردیم یا عربستان! برانکو چقدر می ترسی! چرا با 6 دفاع بازی کردی!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول