کمیته رفاهی
 

بیرانوند:هنوز در شوک اتفاقات زمان حضورم در اروپا هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 207 ] - پنجشنبه, 22 دی 1401
بیرانوند:هنوز در شوک اتفاقات زمان حضورم در اروپا هستم

علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم ملی و پرسپولیس بدون شک دروازه بانی است که هر تیمی آرزوی داشتنش را دارد. به بهانه درخشش علیرضا بیرانوند در بازی مقابل تیم ون...

علیرضا بیرانوند دروازه بان اول تیم ملی و پرسپولیس بدون شک دروازه بانی است که هر تیمی آرزوی داشتنش را دارد. به بهانه درخشش علیرضا بیرانوند در بازی مقابل تیم ون پارس در ضیافت پنالتی ها که منجر به پیروزی و برد قاطع پرسپولیس در جام حذفی و صعود به مرحله بعدی شد گفت و گویی اختصاصی با او داشتیم.

به نظر حضورت در اروپا به لحاظ دروازه بانی خصوصاً در ارسال پاس های گلت خیلی تأثیر گذار بوده و به قول بعضی از کارشناسان مانند کامپیوتری شدی که بهترین تصمیم را برای ارسال پاست می گیری.
باور کنید آنجا برایم اتفاقاتی رخ داد که هنوز در شوکم ولی قطعاً به لحاظ فوتبالی خیلی به سودم شد و کمکم کرد که سعی کردم از آن تجربه نهایت بهره را ببرم. تعریفی هم که کردید نظر لطف شما و بقیه دوستان است و من تنها سعی کردم وظیفه خودم را به بهترین شکل ممکن انجام بدهم و خدا را شکر که این طور هم شد و من در کنار بقیه همبازیانم نتیجه گرفتیم و به دور بعدی جام حذفی رسیدیم.
اما واقعاً پاس هایت برای هم تیمی هایت بسیار باارزش است و به نظر بعد از پاس گلی که در بازی با نساجی دادی قصد داری بیشترین پاس گل را بدهی.
کاری که من انجام می دهم نتیجه تمرین خوب و اعتمادی است که مربی ام و هوادارانمان به من می دهند و باور کنید با روحیه مثبت و انرژی که می گیرم سعی می کنم بهترین پاس ها و بهترین عملکرد را ارائه بدهم و خدا را شکر می کنم که توانستیم جواب اعتماد هواداران مان را بدهیم.
به نظر بعد از کسب صدرنشینی در لیگ قصد دارید در جام حذفی هم قهرمان شوید.
کار ما برای موفقیت نهایی در جام حذفی تازه شروع شده به همین دلیل خوب می دانیم برای کسب قهرمانی چند بازی دیگر باقی مانده که باید پیروز شویم و در هیچ بازی هم حق اشتباه نداریم تا به امید خدا به هدفی که داریم در جام حذفی برسیم.
چرا در بازی مقابل تیم ون پارس خیلی سخت پیروز شدید؟
به هر حال تیم های دست یکمی شاید چند سال یک بار در جام حذفی فرصت بازی مقابل پرسپولیس را پیدا کنند به همین دلیل به بازیکنان مان هم گفته بودم که نباید سورپرایز بشویم. گل های زیادی را نزدیم که در نهایت کار به ضربات پنالتی کشیده شد اما خدا را شکر در ضیافت پنالتی ها به برتری رسیدیم.
تیتر یک روزنامه ما بعد از درخشش ات صعود با دست های پرتوان بود. در خصوص این تیتر چه صحبت فنی دارید؟
از قول من بنویسید که این پاس ها و به قول شما دست های پرتوان نتیجه اعتماد و انرژی مثبتی است که هواداران مان از راه دور به من می دهند؛ انرژی مثبتی که یک دنیا برای من ارزش دارد و برایم بهترین و بالاترین انرژی محسوب می شود که با کمک آن موفق شدم آن گونه مقابل ون پارس و بقیه بازی ها بدرخشم.
گفته شده حتی بیشتر از هافبک ها پاس گل می دهی.
همه بازیکنان ما جزو بهترین ها هستند و هر پاس گل یا به شکل کلی پاسی که من می دهم نتیجه اعتمادی است که هم تیمی ها و کادر فنی و هواداران مان به من می دهند و موجب می شوند من با تمام توانم پاس بدهم و بهترین عملکرد را داشته باشم.
از ابتداهم دروازه بان پنالتی گیری بودی اما چطور شد که جز یک پنالتی بقیه پنالتی های تیم ون پارس را در ضیافت پنالتی ها مهار کردی؟
این موفقیت نتیجه کمک هم تیمی هایم به من است چون بچه های تیم به من کمک می کنند و هر روز بعد از تمرین خیلی از بازیکنان در تمرین می مانند و پنالنی می زنند که این موضوع و تمرین پنالتی خیلی بیشتر به من کمک کرده تا برای پنالتی در اوج باشم و شرایط خیلی خوبی داشته باشم.
 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول