کمیته رفاهی
 

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به دلیل توهین به زیدان تعلیق شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 182 ] - پنجشنبه, 22 دی 1401
رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به دلیل توهین به زیدان تعلیق شد

 شبکه تلویزیونی BFM به نقل از منابعی که نخواست نامشان فاش شود، مدعی شد که نوئل لوگرائه، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به دلیل اتهامات آزار جنسی و همچنین ان...

 شبکه تلویزیونی BFM به نقل از منابعی که نخواست نامشان فاش شود، مدعی شد که نوئل لوگرائه، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه به دلیل اتهامات آزار جنسی و همچنین انتقاد و توهین به زین الدین زیدان، اسطوره فوتبال فرانسه و فاتح جام جهانی 1998، از سمتش تعلیق شده است.

این تصمیم پس از نشست اضطراری کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال فرانسه اتخاذ شده است. بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، فیلیپه دیالو، نایب رئیس این نهاد به طور موقت ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه را عهده دار خواهد بود.

لوگرائه 81 ساله پس از اهانت به زیدان و همچنین اتهامات آزار جنسی که البته وی آن را تکذیب کرده، به شدت مورد انتقاد بازیکنان و سیاستمداران فرانسوی قرار گرفت.

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در واکنش به سوالی درباره اینکه اگر زیدان با او برای هدایت تیم ملی این کشور تماس بگیرد، گفته بود که «گوشی تلفن را جواب نخواهد داد.»

وی در ادامه در واکنش به اینکه در این صورت زیدان هدایت برزیل را عهده دار خواهد شد هم گفت: عین خیالم هم نیست، هرجایی که می خواهد برود!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول