کمیته رفاهی
 

واکنش تاج به اقدام کشورهای عربی و رئیس فیفا/ دوستی ام با اینفانتیو سرجای خود!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 164 ] - یکشنبه, 18 دی 1401
واکنش تاج به اقدام کشورهای عربی و رئیس فیفا/ دوستی ام با اینفانتیو سرجای خود!

مهدی تاج در مورد برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکارانی که مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس حاضر نشدند، اظهار داشت: مراسم به نام شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی بود ...

مهدی تاج در مورد برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکارانی که مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس حاضر نشدند، اظهار داشت: مراسم به نام شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی بود و ما هم افتخار این را داشتیم که در این مراسم حضور پیدا کنیم. 

وی در مورد حمایت هایی که مراکشی ها در جام جهانی از فلسطین انجام دادند، گفت: در جام جهانی بعد از هر برد مراکش که رئیس فدراسیون آن از دوستان من است، به تیم ملی این کشور و مردم مراکش تبریک گفتند. با اینکه ما روابط دیپلماتیک با مراکش نداریم  اما وظیفه خودم دانستم که از لحاظ فوتبالی از بازیکنان و ملت مراکش تشکر کنم. واقعا آنها مرد هستند. خودم هم خیلی دوست داشتم که آنها به فینال بیایند اما نشد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقی که در جام کشورهای عربی افتاده و آنها از واژه جعلی «خلیج ع ر ب ی» استفاده کردند، گفت: قبل از اینکه وزیر ورزش هم دستور بدهند، ما خودمان موضع گیری کردیم و طی نامه ای آن را محکوم کردیم. به فیفا هم اعتراض کردیم و همچنین دستور دادم که تمام بازی های لیگ و جام حذفی به نام خلیج فارس برگزار شود.

تاج در مورد اینکه به نظر می رسید به خاطر روابطی خوبی که شما با اینفانتینو رئیس فیفا دارید، او در صفحه شخصی اش این اقدام را انجام ندهد، گفت: باید در این مورد صحبت کنیم. به هر حال او مواضع خودش را گرفت و ما مواضع خودمان را، دوستی مان هم سر جای خودش. ما موضع محکمی در این مورد گرفتیم و اعتراض قاطع هم به فیفا انجام دادیم. 

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول