کمیته رفاهی
 

استقلال و پرسپولیس محروم از جذب بازیکن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 126 ] - یکشنبه, 18 دی 1401
استقلال و پرسپولیس محروم از جذب بازیکن

 زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر به طور رسمی از دیروز( 17 دی) آغاز شده و تا روز پنجشنبه 6 بهمن ادامه خواهد داشت با این حال نباید منتظر اخبار داغی در...

 زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر به طور رسمی از دیروز( 17 دی) آغاز شده و تا روز پنجشنبه 6 بهمن ادامه خواهد داشت با این حال نباید منتظر اخبار داغی در مورد نقل و انتقالات زمستانی فوتبال بود زیرا در بین 16 باشگاه لیگ برتری فقط دو باشگاه نساجی مازندران و ملوان بندرانزلی پنجره نقل و انتقالاتی شان باز است و هیچ بدهی و  مشکلی برای جذب بازیکن جدید ندارند.

14 باشگاه دیگر لیگ برتری هر کدام به دلیل بدهی های داخلی یا بین المللی حق جذب بازیکن را در نقل و انتقالات زمستانی ندارند. حتی باشگاه هایی مثل سپاهان و ذوب آهن اصفهان نیز به دلیل بدهی و صدور آرای کمیته تعیین وضعیت پنجره نقل و انتقالات داخلی شان بسته است و مجوز جذب بازیکن را ندارند، مگر اینکه بدهی های خود رابپردازند.

پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال که از طریق فیفا بسته است و بخاطر شکایت استراماچونی این باشگاه درگیر شکایت مربی ایتالیایی است و آبی های پایتخت به هیچ عنوان نمی توانند هیچ بازیکنی را جذب کنند.

پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور تبریز هم از طریق فیفا بسته بود که طبق اعلام نصیرزاده مدیرعامل جدید باشگاه، مطالبات بازیکن خارجی پرداخت شده و این باشگاه برای جذب بازیکن جدید منتظر آمدن نامه تاییدیه فیفاست تا بتواند با جذب بازیکن جدید خود را تقویت کند.

پرسپولیس هم به دلیل بدهی های داخلی فعلا حق جذب بازیکن ندارد. البته طبق سنوات گذشته نمی توان خیلی به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی داخلی توجه کرد زیرا همواره باشگاه های لیگ برتری ما که فقط بدهی داخلی داشته اند توانسته اند هر یک به شیوه ای این مسدود بودن پنجره را دور بزنند و بازیکن جدید جذب کنند!

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول