کمیته رفاهی
 

ظهور ستاره های جدید در لیگ برتر فوتبال ایران

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 166 ] - شنبه, 17 دی 1401
ظهور ستاره های جدید در لیگ برتر فوتبال ایران

با گذشت 15 هفته از لیگ برتر فوتبال ایران، هنوز تعدادی از ستاره های نامدار نتوانسته اند انتظارها از خود را برآورده کنند و اهالی فوتبال چشم انتظار درخشش این فوت...

با گذشت 15 هفته از لیگ برتر فوتبال ایران، هنوز تعدادی از ستاره های نامدار نتوانسته اند انتظارها از خود را برآورده کنند و اهالی فوتبال چشم انتظار درخشش این فوتبالیست ها هستند.

ستاره های فصل جاری بازیکنانی مانند ریکاردو آلوس یا رضا شکاری هستند که تبدیل به عصای دست مربیان خود شده اند و در طول هفته های سپری شده از لیگ برتر بهترین نمایش خود را در این فصل از بازی ها به نمایش گذاشته اند.

آمارها و تحلیل های موجود نشان می دهد که فوتبالیست هایی مانند ریکاردو آلوس، محمد عباس زاده، پیمان بابایی، رضا اسدی، آرمین سهرابیان، مجید علیاری، سامان فلاح، سید حسین حسینی و چندی دیگر از فوتبالیست های حاضر در ایران در فصل جاری روی فرم هستند و می توانند با ادامه این روند، دستاوردهای بیشتری هم داشته باشند.

در نتیجه این عملکرد مطلوب، سایت ترانسفرمارکت (یکی از مراجع ارزش گذاری فوتبالیست ها و مربیان در جهان) ارزش فوتبالیست های شاغل در ایران را به روزرسانی کرده که در نتیجه تعدادی از بازیکنان با رشد و تعدادی که انتظار بیشتری هم از آن ها می رفت، افت کرده اند.

در این گزارش به مرور برترین بازیکنان فصل جاری از نگاه ترانسفر مارکت داشته ایم که در ادامه مشاهده می کنید:

1- ریکاردو آلوس – تراکتور – 400 هزار یورو

ستاره تراکتور در این فصل عملکردی خیره کننده در زمینه گل سازی داشته است. او در 12 بازی خود برای تراکتور 8 پاس گل داده و می تواند رکورد پاس گل در لیگ برتر ایران را هم بشکند. در نتیجه این عملکرد خیره کننده، ارزش او در سایت ترانسفرمارکت 400 هزار یورو افزایش یافته و از حیث رشد ارزش، پیشتاز است.

2- سامان فلاح – پیکان – 225 هزار یورو

کاپیتان جوان پیکان در 21 سالگی عملکرد بسیار خوبی دارد و حتی در آخرین اردوهای تیم ملی قبل از جام جهانی هم حاضر بود اما به قطر 2022 نرسید. سامان که در تمام دقایق بازی های پیکان هم به میدان رفته، 225 هزار یورو رشد کرده است و در رده دوم است.

3- عارف آغاسی – فولاد – 125 هزار یورو

مدافع فولاد در فصلی که تیمش در کسب پیروزی موفقیت زیادی نداشته، از اضلاع موفق خط دفاعی این تیم بوده است. او فصل گذشته بعد از نیم فصل حضور در استقلال به تیم سابقش برگشت و در این فصل توانسته 125 هزار یورو به ارزش خود در بازار نقل و انتقالات اضافه کند.

4- رضا شکاری – گل گهر – 125 هزار یورو

بازیکنی که قرار بود در این سن و سال تبدیل به ستاره بی چون و چرای ایران شود، آنطور که باید پیشرفت نکرد. با این حال رضا شکاری در این فصل از مهره های اصلی ترکیب گل گهر سیرجان بوده و 3 گل و 3 پاس گل را در 13 بازی ثبت کرده که بهترین آمار فردی او در لیگ برتر ایران محسوب می شود. او با این عملکرد موفق 125 هزار یورو به ارزش خود افزوده است.

5-سید حسین حسینی – استقلال – 75 هزار یورو

کاپیتان استقلال یکی از بهترین روزهای ورزشی خود را سپری می کند و توانست با عملکرد خوب خود در دروازه استقلال، در جام جهانی هم دو بازی را انجام دهد. در نتیجه او در این فصل توانسته 75 هزار یورو به ارزش خود اضافه کند.

6-مجید علیاری – فولاد – 75 هزار یورو

7-محمد خدابنده لو – گل گهر – 75 هزار یورو

8-آرمین سهرابیان – گل گهر – 75 هزار یورو

9-رضا اسدی – تراکتور – 75 هزار یورو

10-سید محمد کریمی – سپاهان – 75 هزار یورو

11-پیمان بابایی – استقلال – 75 هزار یورو

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول