کمیته رفاهی
 

تراکتور با خمز از استقلال عبور کرد/ پایان ناخوش شاگردان ساپینتو در نیم فصل

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 105 ] - جمعه, 16 دی 1401
تراکتور با خمز از استقلال عبور کرد/ پایان ناخوش شاگردان ساپینتو در نیم فصل

 تیم فوتبال استقلال در آخرین مسابقه از هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 14 در ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز به مصاف تراکتور تبریز رفت که  مسابقه با نتیجه...

 تیم فوتبال استقلال در آخرین مسابقه از هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 14 در ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز به مصاف تراکتور تبریز رفت که  مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.

استقلال 27 امتیازی با این شکست در رده چهارم جدول قرار گرفت و تراکتور هم با این برد 22 امتیازی شد و به رده ششم جدول لیگ صعود کرد. استقلال فصل را با شکست مقابل سپاهان آغاز کرد و با باخت به تراکتور نیم فصل را به پایان رساند. تراکتوری ها با هدایت خمز مربی اسپانیایی خود نمایش مطلوبی مقابل استقلال ساپینتو داشتند. 

استقلال و تراکتور تبریز در مرحله یک شانزدهم جام حذفی روز پنجشنبه آینده در تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

داور:سید وحید کاظمی

کمک داوران:محمدرضا ابوالفضلی - دانیال باشنده

کارت زرد: رضا اسدی، ریکاردو آلوز، گوستاوو  ( تراکتور) کوین یامگا، روزبه چشمی ( استقلال) 

کارت قرمز:-

گل: محمد مهدی قنبری( دقایق 35 و 54) برای استقلال

ترکیب تیم تراکتور تبریز: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، سید محمد حسینی( از دقیقه 83 آرش قادری)، محمد آقاجان پور، پوریا آریاکیا( از دقیقه 83 جعفرپور) ، صفا هادی، گوستاوو(از دقیقه 89 بهزاد سلامی)، ریکاردو آلوز، محمد قنبری، محمدرضا عباسی( از دقیقه 75 کاوه رضایی)  و رضا اسدی.

سرمربی: پاکو خمز

ترکیب استقلال:  سیدحسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، سیاوش یزدانی، جعفر سلمانی، روزبه چشمی( از دقیقه 72 سعید مهری)، زبیر نیک نفس( از ابتدای نیمه دوم پیمان بابایی) ، مهدی مهدی پور، کوین یامگا، محمد محبی ( از دقیقه 26 ارسلان مطهری) و مهدی قایدی( از دقیقه 72 آرمان رمضانی)

سرمربی: ساپینتو( در این بازی محروم است.)

دقیقه 3:

ارسال زمینی بازیکنان تراکتور در محوطه شش قدم به رضا اسدی رسید اما این بازیکن قدر این موقعیت را ندانست و توپ را با بی دقتی به بالای دروازه زد.


دقیقه 5:

محمد محبی در محوطه جریمه تراکتور سرنگون شد و بازیکنان استقلال اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور ضربه کرنر اعلام کرد. مهدی پور ضربه کرنر حاصلی برای آبی پوشان نداشت.


دقیقه 10:

مهدی پور ضربه کرنر دیگری را این مرتبه از جناح راست روی دروازه تراکتور فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند.


دقیقه 18:

شوت از راه دور بازیکن تراکتور با اختلاف زیادی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.


دقیقه 22:

شوت قنبری بازیکن تراکتور از پشت محوطه جریمه را حسینی دروازه بان استقلال به راحتی مهار کرد.


دقیقه 23:

محمد محبی دچار مصدومیت شد و به همین دلیل استقلال دست به تعویض اجباری زد و مطهری جایگزینش در ترکیب اصلی شد.


دقیقه 32: 

صفا هادی بازیکن تراکتور با سیاوش یزدانی مدافع استقلال درگیری لفظی پیدا کردند که داور آنها را به آرامش دعوت کرد.


دقیقه 34:

مصدومیت اسدی باعث توقف چند لحظه ای مسابقه شد.


دقیقه 35:

شوت از داخل محوطه جریمه دروازه استقلال را باز کرد که کمک داور این گل را آفساید اعلام کرد اما داور بعد از لحظاتی گل را قبول دانست. در تصاویر آهسته تلویزیونی مشخص شد که پاس گل را بازیکن خود استقلال ارسال کرده بود. 


دقیقه 45+2

داور برای نیمه اول 5 دقیقه وقت تلف شده محاسبه کرد. ارسال عباس زاده به آلوز رسید و شوت او را دروازه بان استقلال با یک واکنش خوب مهار کرد.


دقیقه 45+3

تراکتور صاحب یک موقعیت گلزنی دیگر شد که این مرتبه مدافعان توپ را دفع کردند.


 نیمه دوم:

دقیقه 50: 

پاس عمقی به یامگا یک موقعیت گلزنی برای استقلال ایجاد کرد که شوت یامگا را اخباری راهی کرنر کرد. در این لحظه کمک داور مشغول دویدن بود که بعد از برخورد به یکی نیمکت نشینان استقلال دچار مصدومیت شد و  به همین دلیل مسابقه چند دقیقه ای متوقف شد.


دقیقه 54:

استقلال کرنر را روی دروازه تراکتور زد اما تراکتوری ها آن را تبدیل به یک ضدحمله کردند وپاس آلوز به محمد مهدی قنبری رسید و او هم با یک شوت دقیق گل دوم تیمش را به ثمر رساند.


دقیقه 61:

پاس عمقی به مهدی قائدی یک فرصت خوب گلزنی برای استقلال ایجاد کرد اما شوت کم رمق مهاجم استقلال را اخباری دروازه بان تراکتور به راحتی مهار کرد.


دقیقه 68:

مهدی پور ضربه کاشته استقلال را از پشت محوطه جریمه تراکتور زد که اخباری با یک واکنش عالی توپ را راهی کرنر کرد. مهدی پور این مرتبه ضربه کرنر را زد که مدافعان تراکتور توپ را دفع کردند.


دقیقه 70:

ارسال زمینی عباسی در محوطه جریمه به اسدی رسید ولی بازهم این بازیکن تراکتور فرصت گلزنی را از دست داد و ضربه بی دقتش با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.


دقیقه 80:

شوت بابایی را اخباری با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد و ضربه کرنر هم حاصلی برای شاگردان آبی پوشان نداشت. 


دقیقه 86:

شوت از راه دور قنبری از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.


پایان پیام/

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول