کمیته رفاهی
 

برای تیم ملی گزینه های متعدد مثل کی روش داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 141 ] - چهارشنبه, 14 دی 1401
برای تیم ملی گزینه های متعدد مثل کی روش داریم

احسان اصولی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد  تعیین تاریخ مجامع فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته، اظهار داشت: تاکید رئیس فدراسیون و اع...

احسان اصولی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد  تعیین تاریخ مجامع فدراسیون فوتبال در جلسه روز گذشته، اظهار داشت: تاکید رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه است که همه ارکان فدراسیون را طبق چارچوب قانون و اساسنامه پیش ببریم. همه می دانیم در چند سال اخیر به جز مجامع انتخاباتی و مجمع 10 خرداد که آن هم دستور جلسه اش مشخص بود و در ادامه تغییر کرد، مجمع دیگری نداشتیم. برهمین اساس برای تاریخ 8 بهمن مجمع فوق العاده ای برای تعیین کمیته های مستقل حسابرسی و حسابرس فدراسیون خواهیم داشت.


وی افزود: این کمیته از ارکان مستقل و سازمان های اصلی فدراسیون در حوزه مالی است. دستور جلسه این مجمع تعیین کمیته مستقل حسابرسی، معرفی اعضای کمیته توسط فدراسیون و تایید آن ها در مجمع است. همچنین حسابرس مستقل فدراسیون نیز در همین مجمع خواهد شد. همچنین در پایان سال نیز مجمع دیگری داریم که در تاریخ 27 اسفند برگزار می شود. صورت های مالی سالانه ما باید به تصویب مجمع عمومی فدراسیون برسد.


سخنگوی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: پس از انتخاب کمیته مستقل حسابرسی در تاریخ 8 بهمن، این کمیته صورت های مالی را بررسی کرده  و گزارش خود را در مجمع 27 اسفند ارائه خواهد کرد تا بحث تصویب صورت های مالی انجام شود. طبق اساسنامه باید 21 روز قبل از تاریخ مجمع عادی، دستور جلسه را به اعضای مجمع اعلام کنیم. این دو تاریخ روز گذشته تصویب شد و دستورهای عمده اش مواردی بود که گفتم. البته احتمال دارد دستور دیگری هم به آن اضافه شود.


اصولی عنوان کرد: به احتمال خیلی زیاد این مجامع به شکل برخط و مجازی برگزار خواهد شد. مطابق قانون و اساسنامه ، باید بودجه سال آینده مالی که از یک مرداد شروع می شود صورت های مالی سال های قبل که تصویب آن ها به تعویق افتاده در تاریخ 27 اسفند به تصویب برسد. باید در چارچوب قانونمد و مشخصی با مصوبه و نظر مجمع کار را اداره کنیم.


وی درمورد آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی، توضیح داد:  درباره تیم های ملی بزرگسالان،  بانوان و رده های امید بحث شد. به صورت مشخص در خصوص تیم ملی بانوان اعضای هیات رئیسه نظر دپارتمان بانوان را شنید و نظرات خود را هم اعلام کرد. با این وجود جمع بندی نهایی در این خصوص را به رئیس فدراسیون تفویض کردیم تا طبق چارچوب نظرات هیات رئیسه، تاج در این خصوص اتخاذ تصمیم کند.


عضو هیات رئیسه فدراسیون در خصوص اینکه  آیا قرار نیست همکاری با مریم آزمون به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان ادامه یابد، گفت: با توجه به اینکه تیم ملی بانوان قرار بود به یک دیدار دوستانه اعزام شود، در جلسات قبلی هیات رئیسه سرمربیگری وی را به صورت موقت تصویب کردیم اما اکنون اختیار تمدید قرارداد و یا انتخاب سرمربی جدید به رئیس فدراسیون تفویض شده است. تیم بانوان 6  بهمن به تورنمنت کافا اعزام می شود. در این زمینه محدودیت زمانی داریم  و دوستان هم نقطه نظرات خود را اعلام کردند. به زودی گزینه نهایی اعلام خواهد شد.


اصولی در خصوص مطرح شدن نام امیر قلعه نویی، فرهاد مجیدی و حتی بازماندن پرونده کارلوس کی روش برای همکاری با تیم ملی عنوان کرد: این بحث فنی است. در موردش صحبت کردیم و گزینه های متعدد داخلی و خارجی نیز وجود دارد.


وی در خصوص اینکه آیا پرونده همکاری کارلوس کی روش با تیم ملی بسته شده است، توضیح داد: برای انتخاب سرمربی جدید گزینه های مختلفی داریم. کی روش هم می تواند جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی باشد. برای انتخاب سرمربی تیم ملی باید متغیرهای مختلفی را در نظر بگیریم و مطابق همان تصمیم گیری کنیم. اسامی مربیان مختلفی نیز مطرح است، اما برای اخذ تصمیم نهایی نیاز به زمان داریم.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول