عزاداری

 

رونالدو: کارم در اروپا تمام شده بود، چون همه چیز را بردم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 224 ] - چهارشنبه, 14 دی 1401
رونالدو: کارم در اروپا تمام شده بود، چون همه چیز را بردم

کریستیانو رونالدو در نشست خبری پیش از حضور در مراسم معارفه خود با پیراهن النصر عربستان اظهار داشت: احساس خیلی خوبی دارم و به این تصمیم بزرگ خودم افتخار می کنم...

کریستیانو رونالدو در نشست خبری پیش از حضور در مراسم معارفه خود با پیراهن النصر عربستان اظهار داشت: احساس خیلی خوبی دارم و به این تصمیم بزرگ خودم افتخار می کنم. کارم در فوتبال اروپا تمام شده بود؛ همه جام ها را بردم و در مهمترین باشگاه ها بازی کردم. خانواده ام از این تصمیم خوشحال هستند و از من حمایت می کنند. استقبال روز گذشته فوق العاده بود.

کریستیانو رونالدو , النصر عربستان ,

وی در مورد دستاوردهایی که در النصر برای رسیدن به آن تلاش می کند، تصریح کرد: باشگاه های زیادی از اروپا، برزیل، استرالیا، آمریکا و پرتغال برای جذب من تلاش کردند. با این حال به عربستان آمدم تا نه فقط در فوتبال، بلکه در جنبه های دیگر هم به این کشور کمک کنم. شانس خوبی است که با دانش و تجربه خودم به فوتبال بانوان و بازیکنان جوان کمک کنم؛ شاید خیلی ها ندانند النصر تیم فوتبال بانوان هم دارد.

مهاجم جدید النصر عربستان در خصوص اینکه برخی منتقدان، لیگ برتر این کشور را ضعیف می دانند و از او بابت حضور در این لیگ انتقاد کردند، گفت: خیلی ها حرف می زنند و نظر می دهند اما آنها چیزی درباره فوتبال نمی دانند. فوتبال با 15 سال گذشته فرق کرده و همه تیم ها آماده هستند. در جام جهانی دیدیم که عربستان توانست قهرمان جام را شکست بدهد و شگفتی های زیادی رقم خورد. تیم های کره جنوبی، کاستاریکا یا تیم های آفریقایی خیلی خوب بودند.

کریستیانو رونالدو , النصر عربستان ,

« آمدن به النصر به منزله پایان فوتبال من نخواهد بود.»، رونالدو ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: واقعاً از حضور در اینجا خوشحال هستم و می دانم که عربستان لیگی رقابتی دارد. امیدوارم اگر سرمربی به من فرصت بدهد، در تیم النصر بازی کنم. حالا چالش جدیدی در قاره آسیا پیش رو دارم و خوشحالم که النصر به من فرصت داد که بتوانم به نسل جوان کمک کنم.

وی در پایان عنوان کرد: من بازیکن خاصی هستم و همه رکوردها را زده ام. حالا رکوردهای دیگری را هم در این کشور می زنم. آمده ام تا در عربستان قهرمان شوم و بخشی از فرهنگ این کشور باشم. می خواهم در کنار سرمربی، رئیس باشگاه و سایر اعضای تیم النصر لذت ببرم، بخندم و فوتبال بازی کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول