کمیته رفاهی
 

برکناری نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 228 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
برکناری نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال

شهره موسوی، نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال در پی غیبت مکرر در جلسات هیات رییسه و پرونده های مالی در قوه قضاییه که منجر به بازداشت او و ایجاد حاشیه برای فدراسی...

شهره موسوی، نایب رییس زنان فدراسیون فوتبال در پی غیبت مکرر در جلسات هیات رییسه و پرونده های مالی در قوه قضاییه که منجر به بازداشت او و ایجاد حاشیه برای فدراسیون فوتبال شد، از این سمت برکنار شد. 

شهره موسوی سال 99 همراه با شهاب الدین عزیزی خادم در انتخابات شرکت کرد اما حواشی فعالیت های اقتصادی او در این مدت مانع از فعالیت مستمر او در فدراسیون فوتبال شد. 

اصولی در خصوص اینکه آیا شایعات منتشر شده درباره فشار به رئیس فدراسیون پیرامون گزینه نایب رئیسی بانوان صحیح است، توضیح داد: به هر حال شرایطی پیش آمد که دیگر در خدمت شهره موسوی نیستیم. طبق اساسنامه ریاست فدراسیون فوتبال فردی را برای سرپرستی نایب رئیسی بانوان یا کمیته بانوان که مهم است و نیازمند سازماندهی این حوزه است معرفی خواهد کرد. منتظر پیشنهاد رئیس به هیات رئیسه هستیم  تا پس از تشکیل مجمع، این فرد پیشنهادی به رای مجمع هم گذاشته شود.

وی اضافه کرد: اینکه رئیس فدراسیون از جانب افراد یا جاهایی تحت فشار باشد، درست نیست و کاملا آن را تکذیب می کنیم. فردی که پیش از این در فدراسیون سمت مشاور داشته، این روزها اخبار کذب مطرح می کند که پیش از این هم سابقه داشته است. همان زمانی که این افراد با رئیس معزول فدراسیون آمد و پس از عزل عزیزی خادم هم رفت، مطالب کذبی را به شکل شایعه مطرح می کند که آن ها را تکذیب می کنیم. هیچ فشاری وجود ندارد و مطابق اساسنامه فدراسیون رئیس و اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه حق دارند یکی از اعضای خود را به صورت موقت برکنار کنند تا در مجمع بعدی فدراسیون درباره او تصمیم گیری شود. هرچند با توجه به صحبت های اصولی به نظر می رسد برکناری شهره موسوی قطعی است اما دلیل این کار و جزئیات آن به صورت دقیق و شفاف بیان نشده است.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول