حمید سجادی: دشمن برای پناهندگی بازیکنان تیم ملی و ترک زمین آنها برنامه داشت!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 228 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
حمید سجادی: دشمن برای پناهندگی بازیکنان تیم ملی و ترک زمین آنها برنامه داشت!

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حواشی تیم ملی کشورمان در جام جهانی گفت: تمام سلطه گران از شیطان بزرگ و روباه پیر تا رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای غربی، طراحی موزاییکی و چندلایه برای فتنه جهانی، علیه ایران کرده بودند.

 حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان که برای پاسخ به سوال یکی از نمایندگان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی، حاضر شده بود، ضمن گرامی داشت سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس گفت: جا دارد که سخن خود را از اتفاقات جام جهانی 2022 آغاز کنم.

وی با اشاره به شرایط حاکم بر حاشیه جام جهانی امسال، اظهار کرد: اوج دوران فتنه و آشوب دشمنان قسم خورده انقلاب که تمامی نرم افزار و سخت افزار خود را در جنگ نرم و جنگ  نیمه سخت به کار گرفته اند تا از جامعه ورزشکاران به نفع جبهه باطل سوءاستفاده نمایند و در این نبرد شناختی، به خیال خود پیروز میدان گردند. عطف و تلاقی نظام استکبار بر جام جهانی متمرکز شد و پیاده نظام خود را از منافقین و سلطنت طلبان و تجزیه طلبان به کشور قطر فراخوانده و برای شکست نظام اسلامی در مستطیل سبز و سکوهای هواداری و بیرون از ورزشگاه ها طراحی های پیچیده ای را برنامه ریزی کرده بودند.

سجادی ادامه داد: گوشه ای از نقشه های شوم دشمنان را که با جهاد ارزنده و تلاش ارزشمند و گمنام فرزندان این سرزمین ناکام ماند، در محضر نمایندگان عزیز ملت بازگو می کنم. از طراحی پیچیده روباه پیر برای پناهنده شدن بازیکنان تا نقشه ی خروج بازیکنان از زمین بازی، آن هم در حین برگزاری مسابقه از تلاش همه جانبه برای فروپاشی تیم ملی از درون تا طراحی های هدفمند برای جنجال آفرینی در سکوها با هدف متوقف کردن بازی از اعزام صدها نفر از منافقین با هواپیمای اعزامی تا طراحی شعارهای ساختار شکنانه و فراگیر برای تضعیف جمهوری اسلامی ایران.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد:با این که تمام سلطه گران از شیطان بزرگ و روباه پیر تا رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای غربی، طراحی موزاییکی و چندلایه برای فتنه جهانی، علیه ایران کرده بودند، لیکن با اخلاص و ایمان همراه با تدبیر همکاران عزیز در مجلس شورای اسلامی و وزارت خانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت خارجه و وزارت ورزش و جوانان اگرچه در عرصه فنی نتیجه مطلوب آنان حاصل نشد اما در میدان فتوت، جوانمردی و نمایاندن روحیه اسلامی در جهان، بار دیگر روحیه پوشالی دشمنان به خاک ذلت کشانده شد و نظام اسلامی با پیروزی و سرافرازی این مرحله را سپری نمود که ان شاءالله توضیحات تفصیلی بماند برای مجالی دیگر.

وی در ادامه به محورهای سوالات نماینده اهواز پرداخت و گفت: برحسب تکلیف برنامه های پنجم و ششم توسعه کشور، تخصیص هرگونه وجه به هر نحو از انحا به ورزش حرفه ای از بودجه عمومی کشور ممنوع است لذا تضییع حقوق بیت المال عملاً رخ نداده و هیچ گونه کمک و بودجه عمومی در ورزش عمومی کشور و در رأس آن فوتبال پرداخت نگردیده است.

سجادی افزود: به موجب رأی عمومی دیوان عدالت اداری فدراسیون فوتبال دارای اساس نامه مجزایی است که نقش وزارت ورزش و جوانان در اداره فدراسیون محدود به عضو ناظر گردیده یعنی وزارت ورزش و جوانان در اساس نامه فدراسیون فوتبال به عنوان عضو ناظر تنها بر چارچوب اجرای اساس نامه فدراسیون فوتبال نظارت می کند و معطوف به کمک های دولت برای مصارف عمومی از جمله توسعه فوتبال در استان ها تیم های ملی و آموزش و نظارت بر مصارف آن است

مرتبط با موضوع

تبلیغات


نظرسنجی

به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2026 صعود میکند؟

گالری عکس

جدول