کمیته رفاهی
 

دستمزد طارمی کمتر از بازیکنان لیگ برتری؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 172 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
دستمزد طارمی کمتر از بازیکنان لیگ برتری؟

در شرایطی که در بازار شایعات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا، مهاجم ایرانی پورتو به تیمهای مختلفی لینک شده، آخرین اخبار درباره او حاکی از آن است که پورتو هیچ برن...

در شرایطی که در بازار شایعات نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا، مهاجم ایرانی پورتو به تیمهای مختلفی لینک شده، آخرین اخبار درباره او حاکی از آن است که پورتو هیچ برنامه ای برای فروش او در این مقطع ندارد و برای آنکه بتواند مهاجم کلیدی اش را راضی کند، در پیشنهادی که برای تمدید قرارداد به او داده، قصد دارد دستمزد این بازیکن را 3 برابر بیشتر کند.

درباره اینکه دریافتی طارمی از پورتو چقدر است، هیچ خبری به صورت رسمی منتشر نشده اما بر اساس اخبار غیررسمی( طبق آمار موجود در سایت Capology که اطلاعات مربوط به دستمزد بازیکنان را منتشر می کند) او برای هر فصل بازی در پورتو، 460 هزار یورو از این باشگاه دریافت می کند که البته خالص دریافتی او( بعد از کسر مالیات) تقریبا نصف می شود و حقوق سالیانه او، 240 هزار یورو خواهد شد. با توجه به قیمت امروز یورو در بازار ایران(حدود 43500 تومان)، طارمی، سالی 10 میلیارد و 440 میلیون تومان از پورتو دریافت می کند که قابل قیاس با دستمزدی که ستاره های لیگ برتری می گیرند نیست.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول