کمیته رفاهی
 

دردناک ترین عکس سال: رونالدو با یک پیراهن کم ارزش!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
دردناک ترین عکس سال: رونالدو با یک پیراهن کم ارزش!

 کریستیانو رونالدو، در طول دوران حرفه ای خود در اروپا با اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس، به 32 عنوان قهرمانی دست یافته است و حالا...

 کریستیانو رونالدو، در طول دوران حرفه ای خود در اروپا با اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس، به 32 عنوان قهرمانی دست یافته است و حالا این سوال مطرح می شود که او با النصر، چه چیزی را می تواند به رکوردهایش اضافه کند؟ از نگاه روبرتو پالومار، سردبیر مارکا، انتخاب النصر بدترین انتخاب ممکن برای رونالدو بود و او هرگز نباید فوتبالش را اینچنین تمام می کرد. پالومار امروز با نوشتن مقاله ای تند علیه رونالدو، تصمیم او را زیر سوال برد. 

پالومار نوشته است:«اگر بخواهیم دردناک ترین تصاویر سال 2022 را نام ببریم، یکی قطعا تصویر رونالدو با پیراهن النصر بود. دردناک به خاطر ترکیب رنگ هایش که می توانید نمونه اش را در بازارچه های هفتگی پیدا کنید. از تلویزیون هم می شد حدس زد که پیراهن، جنس و کیفیت پایینی دارد.

1787162

 حتی  پیراهن تیم های محلی نیز از آن بهتر بود. با این حال دردناک تر از هر چیزی این بود که این پیراهن قرار است به تن آدم اشتباهی برود. کسی که نتوانست پایانی خوش برای دوران فوتبال استثنایی اش رقم بزند. انتقال رونالدو به فوتبال آسیا را نمی توان با انتقال ژاوی، اینیستا و رائول به تیم های این قاره مقایسه کرد. برای رونالدو در هیچ تیم بزرگ و سطح اول اروپایی جایی نبود؛ اول به این خاطر که کسی نمی توانست او و خواسته هایش را تحمل کند و دوم اینکه پیشنهادات مالی به او به خاطر سن بالایش، در پایین تر سطح بود. این در حالی است که رونالدو همچنان خود را پادشاه فوتبال می داند و احتمالا با همین تصور نیز به النصر رفته است. شاید اگر رونالدو حتی کمی با واقعیت روبرو می شد و به جای آسمان ها به زمین می آمد، می توانست تیمی پیدا کند که حداقل پیراهن مناسبی به او پیشنهاد می داد.»

اما شاید بد نباشد که نگاهی کوتاه داشته باشیم به دوران فوتبال حرفه ای رونالدو و اینکه او حالا در النصر چه چالشی را دنبال می کند؟

1786850

کسب عناوین قهرمانی توسط رونالدو، خیلی زود آغاز شد و او در سن 17 سالگی، با اسپورتینگ لیسبون در سال 2002 سوپرجام پرتغال را بدست آورد.

البته این عنوان، پیش از آن بود که او در استادیوم اولدترافورد به اوج فوتبال خود برسد و در مسیر کسب 10 عنوان قهرمانی، به منچستریونایتد کمک کند. رونالدو سپس با پیراهن رئال مادرید به 16 عنوان قهرمانی، از جمله 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دست یافت. او همچنین دو بار در لیگ ایتالیا، یک بار در جام حذفی و دو بار در سوپر جام، همراه با یوونتوس روی سکوی قهرمانی رفت.

این بازیکن می تواند با قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به اولین بازیکن اروپایی تبدیل شود که در لیگ قهرمانان اروپا و آسیا، به عنوان قهرمانی دست پیدا می کند.

در سطح انفرادی، ستاره پرتغالی جوایز زیادی از جمله بهترین بازیکن اسپانیا، انگلیس و ایتالیا (5 بار) را بدست آورده است و حالا منتظر ششمین جایزه در عربستان است.

1784609

او دو بار در فصل های 2006-2007 و 2007-2008 جایزه بهترین بازیکن سال لیگ برتر را از آن خود کرد و همچنین برنده جایزه بهترین بازیکن لالیگا برای فصل 2013-2014 و سپس بهترین جایزه لیگ ایتالیا در سال های 2019 و 2020 شد.

رونالدو پس از شکستن بسیاری از رکوردهای گلزنی، در بسیاری از لیگ های اروپایی و مسابقات قهرمانی قاره ای و بین المللی، حالا در آسیا به دنبال اضافه کردن گل های بیشتری به رکورد خود خواهد بود.

این بازیکن در 19 تورنمنت مختلف در سطح باشگاهی و ملی، عنوان بهترین گلزن را از آن خود کرده است و قطعا تلاش خواهد کرد با النصر، برای بیستمین بار به این عنوان برسد.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول