کمیته رفاهی
 

درویش: رادوشوویچ از مسی گرانتر بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 153 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
درویش: رادوشوویچ از مسی گرانتر بود

 رضا درویش دوشنبه شب در یک گفت وگوی تلویزیونی در مورد نشست هیات مدیره گفت: تقریبا هر هفته یا دو هفته یکبار نشست داریم. مدت ها است دعاوی موجب شده تا حساب ...

 رضا درویش دوشنبه شب در یک گفت وگوی تلویزیونی در مورد نشست هیات مدیره گفت: تقریبا هر هفته یا دو هفته یکبار نشست داریم. مدت ها است دعاوی موجب شده تا حساب های باشگاه بسته شود. ما دنبال حل مشکل هستیم.

وی افزود: کارگروه اقتصادی تشکیل دادیم تا در مورد استفاده از فضاهای دیگر به جز تبلیغات برای درآمدزایی استفاده کنیم و ساختاری ایجاد کنیم تا درامدزایی تداوم داشته باشد.

مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: خوب بود رسانه های ورزشی به بحث اقتصاد در ورزش می پرداختند. امروز فوتبال یک اقتصاد است. زیرساخت هایی است که در فوتبال ما نمی شود روی آن حساب کرد اما اگر یک همفکری و هم اندیشی شود که چگونه می شود اقتصاد را در فوتبال بارور کرد تا دچار این مشکلات نشویم.

درویش در ادامه صحبت هایش در مورد جدایی لوکادیا و بازگشت آل کثیر گفت: بیشترین آسیب دیدگی و ضرر را از تعطیلات ما کردیم. تیم ما تازه داشت راه میافتاد. دیاباته هم رفته رفته با تیم هماهنگ می شد که لیگ تعطیل شد. یک هفته قبل از لیگ دیاباته مصدوم شد. لوکادیا در خدمت تیم بود اما او یکباره به صورت اضطرار درخواست مرخصی کرد. پول او را تا الان داده بودیم. وی نامه داد که او مجبور است برود. ما دوست داشتیم او در دربی باشد اما رفت تا برگردد اما برنگشت. ما پیگیر مساله هستیم تا حق هواداران را بگیریم.

وی اضافه کرد: عمری جزو استعدادهایی بود که در ورزشگاه کاظمی زندگی می کرد اما اخیرا خانه تهیه کرده است. امسال استعدادهای خوبی از پایه به بزرگسالان آمدند. خدایی هم جوان با استعدادی است اما او متاسفانه به پارگی رباط مشکوک است. از زحمات محسن خلیلی تشکر می کنم چون برای آکادمی وقت می گذارد. محمد محمدی هم پیگیر است. این عملکرد خوب به خاطر تعامل گل محمدی با آکادمی است. یک دروازه بان سوم خوب هم داریم. تمرین کردن با بیرانوند مثل یک اردوی بین المللی است.

درویش در مورد سهام باشگاه در بورس نیز گفت: باید از سجادی و قربان زاده رییس سازمان خصوصی سازی تشکر کنم که کار انقلابی کردند تا به صورت فعلی درآمد. پولی آمده اما ما وارث انبوه بدهی هستیم. این پول بورس پول مردم بود. 280 و 290 میلیارد را سپرده کردیم و به ازای آن وام گرفتیم و هزینه کردیم. کارگروه مصارف داریم و هزینه هایی که باید انجام دهیم و منبعی نداریم بعد از اینکه به تصویب رسید، می توانیم به آن مبالغ اورژانسی درسترسی داشته باشیم.

وی در ادامه صحبت هایش تاکید کرد: امروز نزدیک 50 بازیکن و مربی خارجی در فوتبال ایران حضور دارند. برخی خارجی های ما با خانواده اینجا هستند. ما از پرسپولیس دفاع می کنیم و امیدوارم مجاری بین المللی بدون سیاست مساله را پیگیری کند.

مدیر عامل پرسپولیس گفت: یحیی گل محمدی پس از این اتفاق با من تماس گرفت و مدیر تیم هم اعلام غیبت کرد. گل محمدی گفت بازیکنی که فکرش پیش ما نیست لازم نیست باشد چرا که جوانانی داریم که می توانند به ما کمک کند. ما بازیکنی می خواهیم قلبش با تیم باشد. این بازیکن البته نامه زد که از باشگاه و کادر فنی تشکر می کنم که امکانات را برای من فراهم کرد.

وی در مورد بازگشت آل کثیر خاطرنشان کرد: ما به او به عنوان بازیکن غریبه نگاه نکردیم. او فرزند باشگاه بود. من از روز اولی که آمدم پیگیر شرایط او بودم و با پزشکانی مشورت کردم اما خود او تاکید داشت که می تواند بازی کند. با این حال خود او هم گفت کاش زودتر عمل می کرد. پرسپولیس خانه عیسی است و او مراحل درمانش را پشت سر گذاشت. در مورد رقم قرارداد هم به توافق رسیدیم.

وی در مورد ارقام بازیکنان گفت: ارقام در موازات درآمدها پیش نمی رود. تیم هایی مثل ما و استقلال وابسته به جایی نیستیم. ما نفهمیدم مرغ هستیم یا شترمرغ. به ما گفتند چون دولتی هستیم نمی شود کمک کرد. پس محل درآمد از کجاست؟ ما باید خودمان را با صنعتی ها رقابت دهیم. بازیکنانی داریم که به خاطر علاقه شان امدند اما رقم پیشنهادی مبلغ زیادی است که تفاوت دارد. کاش برنامه ریزی می کردند که چرا مانند تیم های دیگر که درامد دارند ما نداشته باشیم؟

درویش در مورد صدور مجوز حرفه ای گفت: به ما اعلام کردند که تعلیق ای. اف. سی برداشته شده و می توانیم مدارک را بارگذاری کنیم. مهم ترین مطلب انضباط مالی است که بدهی خارجی و داخلی نداشته باشیم. در دوره پیش چند بدهی خارجی داشتیم. از طرفی بحث سخت افزاری داشتیم. مشکل مدیریت دو تیم بود که باید مشترک باشد. طبق جلساتی که داشتیم این مسائل هم در حال حل شدن است. ما هر دو هفته یکبار جلساتی را با وزیر ورزش یا معاونان داریم.

وی خاطرنشان کرد: سجادی خیلی پیگیر است. تا به امروز کل بدهی خارجی ها که معوقه بود، پرداخت کردیم. با رادوشوویچ هم توافق کردیم که طی چند ماه این مبلغ را پرداخت کنیم. ما تخفیف گرفتیم اما مبلغ نزدیک یک میلیون یورو بود. او با توجه به زمان بازی از مسی گرانتر بود اما الان در تیمی که بازی می کند ماهی 2500 یورو می گیرد.

مدیر عامل پرسپولیس درمورد جذب بازیکن جدید گفت: منتظر هستیم گل محمدی در این باره نظرش را اعلام کند. این اسامی که مطرح می شود حتی برای علی علیپور هنوز اقدامی نشده است.

وی درمورد نشست var گفت: یکسری از این تجهیزات اماده خرید است. الان بحث سر این است که ما و استقلال در ورزشگاه ازادی هستیم. الان باید کارگروه تجهیز شود که ما بخریم؟ استقلال بخرد؟ شرکت تجهیز بخرد یا فدراسیون؟ باید کارگروه تشکیل شود که چقدر سهم ما می شود چرا که بازی های ملی هم در ورزشگاه آزادی است. از طرفی این ورزشگاه برای شرکت توسعه است. برای ما استفاده از این سیستم از همه مهم تر است.

درویش در مورد جایگزین لوکادیا گفت: باید گل محمدی نظرش را بدهد.

وی در مورد بازی با نساجی گفت: نساجی نشان داده قابل احترام است. هم از نظر بازیکن هم مربی انها نشان دادند وابستگی به پرسپولیس دارند. با توجه به شرایط جدول و حضور در کورس قهرمانی این مهم ترین بازی فصل است هر چند احترام زیادی برای کادر فنی و مدیریت نساجی قائل هستم.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد جدایی پورعلی گنجی گفت: او چند پیشنهاد خارجی دارد اما تا زمانی که پرسپولیس نیاز داشته باشد من در خدمت تیم هستم. بحث او در مورد آخر فصل بود

وی در مورد بازیکنان مازاد هم گفت: بعد از بازی با نساجی گل محمدی اگر به بازیکنی نیاز نداشته باشد به ما اعلام می کند.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول