کمیته رفاهی
 

معرفی مدیرعامل جدید تراکتور تبریز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 148 ] - سه شنبه, 13 دی 1401
معرفی مدیرعامل جدید تراکتور تبریز

 باشگاه تراکتور اعلام کرد که ایوب بهتاج با ارسال نامه ای به مالک و هیات مدیره باشگاه از سرپرستی مدیرعاملی باشگاه تراکتور استعفا کرد. هیأت مدیره شرکت فرهن...

 باشگاه تراکتور اعلام کرد که ایوب بهتاج با ارسال نامه ای به مالک و هیات مدیره باشگاه از سرپرستی مدیرعاملی باشگاه تراکتور استعفا کرد.

هیأت مدیره شرکت فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور در جلسه ماهانه امروز (دوشنبه، 12 دی) که در دفتر تهران برگزار شد، علاوه بر مصوبات مرتبط با باشگاه، ضرورت تقویت تیم در نیم فصل و پیرو استعفای ایوب بهتاج از سمت سرپرستی باشگاه با تشکر از زحمات و تلاش های وی طی مدت سرپرستی، هوشنگ نصیرزاده را به عنوان مدیر عامل و عضو هیات مدیره باشگاه انتخاب کرد.

نصیرزاده کارشناس مدیریت دولتی و کارشناس ارشد حقوق بین المللی و دارای سوابق مدیر عاملی در باشگاه های گسترش فولاد و ماشین سازی و معاونت ورزشی باشگاه تراکتور بوده و هم اکنون رییس کمیته تدوین مقررات فدراسیون و عضو هیات رییسه سازمان لیگ است. 

براساس مصوبه هیئت مدیره، مدیرعامل جدید باشگاه ماموریت یافت تا ضمن تامین نظرات کادر فنی، بازیکنان مورد نظر را در راستای تقویت تیم مشخص و در این زمینه اهتمام نماید.

مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول